Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Dokument RDW z Holandi - czy to przebieg?


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Poniżej wrzuciłem skan dokumentu RDW z Holandii, który dostałem od poprzedniego właściciela. Czy liczba pod datą (zaznaczona przeze mnie czerwoną ramką) to przebieg w dniu spisywania tego papieru? Pytam, bo o wiele bardziej pasowałby on do ogólnego stanu samochodu niż późniejsze 214000 w 2013 roku, gdy go odkupowałem.

 

Czy ktoś zna jakiś sposób na sprawdzenie przebiegu tego samochodu? Szukałem w różnych bazach, jednak bezskutecznie.

 

Dane:

VIN: VF1JA0F0518471460

Pierwsza rejestracja 07.1998

Numer rejestracyjny w Holandii: TP-XJ-94

 

Jak bym poszukał znalazłbym poprzedni numer w Polsce.

 

post-56621-0-94657000-1475649347_thumb.jpg

 

Dodano: 14 paź 2016 - 14:35

Nie dawało mi to spokoju. Skontaktowałem się z Holenderskim RDW. Podobno zaznaczona czerwoną ramką liczba to tylko numer wniosku.. Pozostaje mi już chyba tylko dotrzeć do pierwszego właściciela z Holandii ;)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie wiem czemu,ale jak sprawdziłem na stronie rdw ,taki numer rejestracyjny nie istnieje. Możliwe,ze jest już wyrzucony z bazy,ale z tego co pamiętam z 10 lat spędzonych w Holandii to nie powinno tak być. Są jakieś strony holenderskie jak Nap check lub kenteken check i za kilka euro za smsa można było sprawdzić takie coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź! Z tego co czytałem, wszelkie tego typu strony, są w stanie podać jedynie informację czy podany przez nas przebieg jest wiarygodny - nie podają natomiast żadnej konkretnej wartości. Nawet gdybym chciał skorzystać z takiego potwierdzenia, nie wiem jaki przebieg miał samochód w chwili sprowadzenia do Polski i ile przejechał nim poprzedni właściciel, od którego go odkupiłem. Ciężko mi uwierzyć, że ja, jeżdżąc czysto rekreacyjnie, przez 4 lata przejechałem połowę z tego co ten samochód przez wcześniejsze 15 lat. Tym bardziej jest to zastanawiające, biorąc pod uwagę że Scenic miał pozostałość po CB - przykręcony do deski uchwyt, dodatkową antenę na dachu, ślady po dodatkowych kablach, w desce, wytłumieniu, schowku. To raczej wyposażenie kogoś kto jeździ ciut więcej niż 10000km/rok..

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!