Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Swap Megane 1.4 16v na 1.9dCi 120km


sider

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie zostane zlinczowany za ten temat, bo znajdzie sie ktos kto powie "szukaj, bylo". Ale wracajac do tematu... myslalem o swapie z 1.4 na 1.9dCi. Mam lagune II, ktora mialem zamiar sprzedac, ale jest kilka wyciekow, ktorych nie chce juz usuwac,a niechce sie mordowac z potencjalnymi klientami. W sumie patrzac po ogloszeniach dostalbym moze z 5000zl, dlatego rozwazam wyjecie silnika uszczelnienie go, regeneracje turbiny, wymiane dwumasu na jednomas. Reszte auta (w sumie w stanie igla) sprzedalbym na czesci i cos by sie zwrocilo. Pytanie brzmi czy napotkalbym jakies trudnosci na drodze swapu. Sadze ze polosie beda problemem,z awieszenie moze nie podejsc, moze wystapic problem ze zmiana stacyjki na kluczyk, badz skrocic i przerobic deske z laguny, wtedy byla by megana na karte. Uwazacie to za sensowne majac komplet na swap?

 

 

lapka2.gif

Regulamin pkt.

5.6 - pl-literki Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z laguny do meganki na pewno bym się nie przesiadł :-)

A rzeźby dużo, wciągnie to trochę kasy. Ostatnio do laguny II 120KM wkładałem silnik 130KM z megane III i już musiałem rzeźbić, u Ciebie roboty będzie znacznie więcej. A z tymi przeróbkami ciągną się koszty, bo a to rurka nie pasuje, a to wężyk, inne czujniki, elektryka. Ty chcesz jeszcze zmienić benzynę na diesla, więc musisz zmienić wkład w zbiorniku. Hamulce z 1.4 będą miały ciężko zatrzymać mocniejszy i cięższy silnik. Ja bym odpuścił, chyba, że masz czas, pieniądze, miejsce i chęci, żeby to zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!