Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Pomoc w ocenie ogłoszenia/znacie to auto?


MUFC

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, po sprzedaży mojego e46(nareszcie) mój kierunek powraca do marki Renault i kolejnej generacji meganki.

Czy ktoś z Was kojarzy ten egzemplarz lub może ocenić czy warto wybrać się obejrzeć z bliska to auto? Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.

link

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieg ważny w takim monstrum?, tam jest 3 silnik, 5 skrzynia, 10 sprzęgło :P , zawsze mnie to zastanawia, ludzie piszą o swapach, laciach, tuningach, siedzą miesiącami, wkładają 20tysi, a sprzedają za 9000.., jak jesteś wariatem, umiesz pogrzebać to fajna podstawa do dalszych modów, może to te laski sprzedają B) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To auto było u nas na forum opisywane. Pierwszy właściciel je tu prezentował i zrobił większość przeróbek, niestety nie pamiętam jego nicku. Później auto kupił użytkownik Bordowy i też je tu prezentował. Poszukaj w dziale nasze auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie przebiegi są możliwe. Zobaczcie, że auto jak widać nie jest ideałem samochodu na co dzień być może nie było jedyne w domu. A że fotel wypierdziany: to jednak ponad 200 tysięcy, tapicerka w Megankach akurat nie należy do najbardziej wytrzymałych bym powiedział. Wracając do przebiegu, sam robię około 10 tysięcy rocznie swoim samochodem. Nie każdy ma 20 km do pracy i duże miasto, do tego czasem ma się służbówki. Moja Megi (Aktualnie na sprzedaż, tak zupełnie przypadkiem napomnę :D ) dokładnie tak jeździła przez 3 lata odkąd ją mam. Mało tego. W domu jest Laguna. Kupiona w...2002 jako czteroletnia mając 84 tys. na budziku. Zgadnijcie ile ma teraz? Niedawno stuknęło jej 200 tys. Małe przebiegi są możliwe, szczególnie w benzynie. Jeśli fura była prezentowana tu na forum, warto się zainteresować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!