Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Cuda nie wididy z elektryką POMOCY


Xadasko

Rekomendowane odpowiedzi

A więc tak założyłem subwoofer 400wrms wszystko ładnie gra, ale przygasają światła, założyłem kondensator i wtedy cuda zaczęły się dziać. Miałem masę na lampie, włączam samochód i bum. Kierunkowskaz cały czas się świeci, światła stopu nie ma, silnik ma bardzo ciężko po czym po chwili gaśnie. Na dodatek spalił się bezpiecznik od licznika i stopu. No dobra pomyślałem masa do bani i zmieniłem masę na mocowanie zawiasu od bagażnika, wymieniłem bezpieczniki masa zmieniona. A światła stopu nadal nie ma, kierunek pali się a silnik ledwo chodzi i gaśnie na dodatek śmierci paliwem, odłączyłem kondensator, wymieniłem wszystkie bezpieczniki i dobra jakoś to działa jest stop, silnik normalnie chodzi i nie świeci się cały czas stop. Moje pytanie to dlaczego tak się stało? Akumulator to 62Ah silnik 1.6 v8 90km KM sport/coupe. Proszę o pomoc bo ja już załamuje się z tym samochodem :(

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ta elektryka to jakaś wada tych meganek, u mnie też ciągle coś, jak nie wysiadł centralny z immobilizerem to światła przestały świecić, teraz dzisiaj wsiadłem do auta i nie działa zapalniczka wraz z ogrzewaniem.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie dziś miałem ochotę wsiąść i jechać z nią na złom, centralnego zamka już dawno nie mam, muszę wklepywać kod bo immobilizer, tylne szyby elektryczne też nie działają, nawiew całkowicie zgubił prąd. W środę jadę do elektryka ciekawe jakie oczy zrobi jak będzie to naprawiał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja chyba miałem wyjątkowe auto bo użytkowałem Megane I ponad 5 lat i ANI RAZU nie miałem problemów z elektryką, nie licząc standardowego braku masy w tylnej lampie, co zdarzało się średnio raz w roku, ale wystarczyło dogięcie styków kostki i po problemie ;) Od maja mam Megane II i od początku toczę nierówną walkę z UPC :P Uważam, że kiedyś robili jednak lepsze samochody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!