Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

prędkość wycieraczek


Rekomendowane odpowiedzi

witam mam problem z wycieraczkami.

na średnim biegu nie działa pokrętło prędkości wycieraczek

na biegu najwyższym podczas postoju wycieraczki nie zwalniają a z tego co wyczytałem w instrukcji to powinny

czy ktoś już się z tym spotkał proszę o info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i raczej tak powinno być bo u mnie jest tak samo jest to regulacja odstępu czasu pomiędzy wycieraniem wiec raczej nie dotyczy pozostałych biegów ciągłych.

na biegu najwyższym podczas postoju wycieraczki nie zwalniają a z tego co wyczytałem w instrukcji to powinny czy ktoś już się z tym spotkał proszę o info.

pewnie ci chodzi o to że podczas hamowania mają zwalniać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wycieraczki maja 4 biegi

 

MI i MII bez czujnika:

0 - OFF

1 - przerywany z regulacja odstepow miedzy cyklami

2 - ciagly wolny (ta sama predkosc ramion co przy przerywanym, po zatrzymaniu auta, wycieraczki przechodza w tryb "1", po ruszeniu wracaja do "2")

3 - ciagly szybki (2x wieksza predkosc ramion w stosunku do trybu "2", zdaje mi sie, ze po zatrzymaniu auta, przechodza w tryb "2", ale nie ejstem pewien)

 

MII z czujnikiem:

0 - OFF

1 - przerywany z regulacja czulosci wykrywania deszczu (automatycznie wycieraczki przechodza w tryb "0", "2" oraz "3" jesli zajdzie potrzeba, oraz wracaja do trybu "1" - pelna automatyka, wycieraczki sie kompletnie deaktywuja po wylaczeniu silnika, po ponownym rozruchu trzeba ustawic dzwignie w pozycji "0" i ponownie zadac dowolny inny tryb, by wznowic prace wycieraczek)

2 - ciagly wolny (ta sama predkosc ruchu ramion co przy przerywanym, po zatrzymaniu auta, wycieraczki przechodza w tryb "1", po ruszeniu wracaja do "2")

3 - ciagly szybki (2x wieksza predkosc ramion w stosunku do trybu "2", zdaje mi sie, ze po zatrzymaniu auta, przechodza w tryb "2", ale nie ejstem pewien)

 

to chyba tyle :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chrzan... to masz jakas manufakture? przeciez to bylo od zawsze... w MIphI to bylo jak jezdzilem classiciem 5 lat.

 

 

 

podpunkt B

 

"zaleznie od wersji..." nie wszystkie to maja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!