Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Jaka wersja wyposażenia Meganki


mazi11

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Zakupiłem niedawno Megankę 1.6 16V 112KM z 2008 roku jednak mam mały problem z ustaleniem dokładnego wyposażenia samochodu. Szczególnie chodzi mi o tempomat, który z tego co słyszałem był montowany w kierownicy. Czy po lifcie coś uległo zmianie?

Oto co udało mi się ustalić:

Skórzana kierownica

ABS

Elektryczne wszystkie szyby

Wspomaganie kierownicy

Hak

Komputer pokładowy

Światła przeciwmgielne

Obsługa radia pod kierownicą

CD

Elektrycznie ustawiane lusterka

Poduszka powietrzna pasażera

Isofix

Przyciemniane szyby

Tapicerka welurowa

Centralny zamek

Immobilizer

Radio fabryczne

ASR (kontrola trakcji)

Elektrochromatyczne lusterka boczne

ESP (stabilizacja toru jazdy)

Klimatyzacja automatyczna

Relingi dachowe

 

Poniżej zdjęcia samochodu być może znajdzie się jakiś ekspert, który pomógłby mi w tym temacie :)

post-96316-0-76297800-1479572629_thumb.jpg post-96316-0-00338700-1479572642_thumb.jpg post-96316-0-03307600-1479572651_thumb.jpg post-96316-0-69605300-1479572676_thumb.jpg

 

Z góry dziękuje za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po protu twoja wersja nie ma tempomatu.

post-3433-0-42869600-1479573152_thumb.jpg

zdjęcie phI ale to nie ma znaczenia przy tempomacie.

Do listy możesz jeszcze dopisać blokowanie tylnych drzwi, zabezpieczenie przed dziećmi (5-y przycisk obok przycisków szyb).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak jak się domyślałem.. Dzięki za informację.

 

W przyszłym tygodniu wybieram się do ubezpieczalni i muszę wybrać wersję wyposażenia auta - jakie są wasze typy(Alize, Dynamique itd.)? Zarejestrowałem samochód na myRenault, ale nie było tam niestety informacji o wyposażeniu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowałem samochód na myRenault

Będąc zalogowanym na myrenault.pl kliknij ten skrypt Mój odnośniki się dowiesz wersję.

Edytowane przez mireczek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka tapicerka w krateczkę to Alize tylko doposażona np. w automatyczna klimatyzację. Tak jak pisał kataryniarz porównaj zdjęcia i listę wyposażenia z katalogiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!