Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane II kombi 2.0


Damn

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego, to nie jest tylko moje zdanie, masz tam przykłady. W temacie chodzi mnie tylko o to, czy Ty jesteś świadomy zagrożenia.

Poczytaj jak inni płaczą po zakupie auta - to o czym to świadczy ???

Handlarz Cię olewa a Ty dalej się interesujesz autem -czy to normalne??

Edytowane przez Andrzej-2010
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo płaczą ci, którzy źle trafili. Nawet świetny serwis czasem nie jest w stanie wychwycić usterki. Ilu jest takich niezadowolonych w skali wszystkich kupujących w komisach? Andrzeju, każdy ma prawo mieć swoje zdanie. Twoje szanuję, ale nie podoba mi się, jak wszędzie wrzucasz ten jeden link. Każdy, kto ma trochę w głowie, szuka auta z rodziny Megane/Scenic, trafi na to forum, znajdzie ten post i sam przeanalizuje całą sprawę. Znana jest prawda o handlarzach, jednak jeśli auto było dobrze eksploatowane, a jedynie przebieg zaważył na takiej cenie za naszą granicą... To w przypadku tego silnika nie ma to wielkiego znaczenia. Decyduje dla mnie ogólny stan auta i jego dalsza żywotność. Dla mnie temat zamknięty i nie bierz tego jako atak na siebie. Jednak poczytaj z boku, jak wyglądają Twoje posty - trochę jak opętany manią to wypisujesz wszędzie, gdzie się da.

Gdy cena jest zdecydowanie za niska, polecam unikać auta, z tym się zgodzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena moim zdaniem jest adekwatna do wyposażenia, jeżeli wszystko tak jak gostek pisze. Zastanawiają jeszcze te felgi... Na Twoim miejscu, jak Ci zależy, zapłaciłbym jakiejś firmie z okolicy, żeby podjechała i zrobiła kompletny przegląd auta. Podejrzewam, że szybko w takim wyposażeniu 2.0 dCi nie znajdziesz, a silnik w porównaniu do 1.6 benzyny to niebo i ziemia, wiem bo czasem jeżdżę ojca megane 1 1.6v. Inna sprawa, że może już warto dołożyć do Megane 3 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Megane III w dobrej wersji będzie ciężko. Z zakupem auta chcę się zmieścić w 20 kafli, a powyżej tej kwoty wymiany.

Wolę osobiście podjechać i zobacz. Z domu rodzinnego, w którym będę od jutra, mam 200 km, to już jak dla mnie niedużo. Jednak zraził mnie handlarz i nie kupię od kogoś takiego auta. A nie mam zamiaru ani jechać 200 km (łącznie 400 km) po VIN lub płacić 250-450 zł za sprawdzenie auta, kiedy gość może mi podać VIN i już dzięki niemu mógłbym ocenić, czy jest sens jechać (historia wypadkowości i km).

Kurczę, przypomniało mi się, że półtora roku temu brałem pod uwagę jeszcze Fiata Croma. Obecnie ceny poszły w dół i z 1.9 JTD 150 KM jest w zasięgu. A to klasa wyżej. Przyjemne autko. Jechałem w biedniejszej wersji i mimo wszystko mnie przyciągał. Jedyne co, to brakowałoby bezkluczykowego dostępu... Coś za coś. Szersze nie jest (na szerokość to jest to samo co MII i na tym mi zależy - patrz: poznańskie parkingi), a dodatkowe 25 cm na długości mnie nie przerażają.

Edytowane przez Damn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale spełniałby moje wymagania, w środku jakościowo też dużo lepiej w Cromie niż w Megane II... I łatwej o lepsze wyposażenie. :)

 

Dodano: 07 gru 2016 - 22:12

Cena poszła w dół o tysiąc złotych. Coś jest z nim nie tak. Brak VINu, brak sprzedaży super wyposażonej Meganki, jedynej takiej w ogłoszeniach w Europie... To mówi samo za siebie. :) Ja już kupiłem autko, temat można zamknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!