Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane II 1.6 kombi


grzesiek123321

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Od jakiegoś czasu poszukuję samochodu do dojazdu do pracy (ok. 100km dziennie) do ok. 12 tys. PLN. Wybór padł na Megane II kombi z silnikiem 1.6 +LPG. Niestety samochody, które do tej pory wyszukiwałem okazywały się w kiepskim stanie lub ktoś sprzątał mi wóz sprzed nosa :(

Póki co znalazłem takie ogłoszenia:

http://otomoto.pl/oferta/renault-megane-renault-megane-grandtour-kombi-1-6-16v-gaz-sekwencyjny-wtrysk-keihin-ID6yGebD.html#xtor=SEC-8

http://otomoto.pl/oferta/renault-megane-1-6b-lpg-gwarancja-ID6yFeFT.html

Wiem, że zdjęcia i/lub treść może pozostawiać wiele do życzenia, jednak chciałem spytać wstępnie czy warto sobie zawracać głowę którąś z tych ofert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz blisko zawsze warto podjechać i zobaczyć na własne oczy dlaczego - najpewniej - nie warto sobie zawracać głowy tymi autami :)

Nr 1. Trudno uwierzyć w przebieg aut z Holandii i z lpg, tym bardziej, że skórzana kierownica nie bardzo pasuje w tej wersji wyposażenia i do plastikowej (chyba) gałki biegów.

Nr 2. Zupełnie nic nie wiadomo o lpg w tym aucie i o samym aucie ... poza tym, że jest odpicowane.

Sugerowałbym poszukać auta bez lpg i założyć nową instalację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maks79, dzięki za odpowiedź.Nie mam jakoś bardzo daleko więc się przejadę obejrzeć. Też zastanawialem się nad założeniem lpg oddzielnie, ale nie zauważyłem dużej różnicy cenowej między megankami z lpg i bez...chociaż może warto, tym bardziej że mam sprawdzonego fachowca od instalacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nawet nie chodzi o różnicę cenową ... Łatwiej kupić zadbane auto z mniejszym przebiegiem bez lpg, zainwestować 3 tysiaki i mieć nową instalację. Przy Twoich przebiegach ten wydatek zwróci się ... za chwilkę :)

Problemem będzie pewnie długi czas oczekiwania na termin u dobrego gazownika ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na sprzedaż taką, ale niestety jestem z wielkopolski. :/

Jeśli jednak chciałbyś więcej info, to zapraszam na pw.

Poliftowy model z rocznym gazem (gaz jeszcze na rocznej gwarancji), dwa nowe komplety opon (15" stalowe i 17" alusy), mnóstwo rzeczy zrobionych w tym rozrząd 27k km temu. No i ubezpieczenie do bodajże czerwca, więc kosztów na dzień dobry nie będzie wysokich.

Nie rozumiem, czemu moim ogłoszeniem nie ma zainteresowania... Krajowe i nie było kręcone.

Edytowane przez Damn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic, gdybyś zmienił zdanie, to wal śmiało. :) Zapomniałem w temacie napisać, że 17" też sprzedaję w tej cenie, bo niestety nie podchodzą śrubami i rozmiarami do nowego auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemem będzie pewnie długi czas oczekiwania na termin u dobrego gazownika ...

W Poznaniu w dobrym warsztacie gdzie zakładałem gaz już dwukrotnie termin to tydzień,ewentualnie półtora tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!