Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Chcę kupić Renault Megane I, czy to auto godne polecenia?


zloty888

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki za wszystkie opinie. Narazie zrobilem nia jakies 600 kilosow i chodzi ladnie. Oczywiscie wymienilem rozrzad, olej, swiece. Czeka mnie jeszcze zmiana sprezyn z przodu, bo autko ma niskie zawieszenie, mechanik powiedzial ze fajny samochod ale nie na polskie drogi. Ale jednak ludzie jakos jezdza na niskoprofilowkach i zyja, miejmy nadzieje ze nie bede musial czesto robic zawieszenia:)

 

Do Marczeno: mialem to samo wiec tak, co do briefu to nie wiem czy musi byc caly, ja dalem dwie czesci, druga z danymi poszczegolnych wlasciecieli i wziela mi obie, nie wiem zatem czy wziela bo bylo czy dlatego ze trzeba. Na pewno potrzebujesz jeszcze tlumaczenia na polski, no i wiadomo umowa, badania techniczne, akcyza, vat 25 i...wszystko co dostales od kolesia to wez na wszelki wypadek. Wiesz sa urzedy i urzedy, w Krakowie u mnie jest straszna biurokracja, ale gdzie indziej moze beda na to patrzec lagodniejszym okiem. U mnie babka nawet dzwonila sprawdzic czy badania techniczne sa autentyczne, nie wiem czy to normalna procedura bo pierwszy raz rejestrowalem auto, ale jesli tak to kurde...bez przesady:) to powodzenia i cierpliwosci w kolejkach. Acha i wiesz oczywiscie oplaty 750 zeta bo 500 wychodzi recykling, no bo misie z rzadu jedno opuszcza, a drugie wprowadza, stratni przeciez nie moga byc:)pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem pomóc znajomemu z autem i doradziłem mu żeby poszedł do ambasady RFN i się dowiedział czy mogą mu wydać wypis o wyrejestrowaniu. Autko takie samo jak moje wiec czuję się zobowiązany pomóc :-) hehe, odpowiedz będzie jutro:)

 

[ Dodano: 2007-03-07, 18:10 ]

Niestety trza się wybrać do raichu... Co urząd to obyczaj... Chyba się wybiorę z nim - przetestuję od razu auto na normalnych drogach. :mrgreen:

w sumie to ja mu doradziłem jej kupno więc jestem współodpowiedzialny :-/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!