Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Przestały działać światła do jazdy dziennej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem w mojej MIII, od kiedy kupiłem auto działały światła do jazdy dziennej (wersja z czujnikiem) bezproblemowo, ale od jakiegoś czasu zauważyłem że nie działają w ogólę. W liczinku zawsze było brak opcji więc były zawsze włączone chyba że robilo się ciemno to czujnik swiatla przełączał na zwykle. Teraz mam tak że na pozycji 0 palą się postojówki i mijania na auto to samo. Co bym nie robił nie swiecą się dzienne. Dziś sprawdziłem bezpieczniki czujnika oświetlenia, żarówek l/p, zmieniłem obie żarówki i dalej nic. Zastanawia mnie co mogło się stać... I tak myśląc przypominam sobie że jakiś czas temu ściągałem klemy z akumulatora, i pytanie za 100% punktów czy jest opcja że się rozprogramowalo przez to?

 

Zna ktoś ew. jakiegoś magika elektryka z okolic Krakowa?

 

Dodano: 10 gru 2016 - 10:07

Nikt nic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli palą Ci się światła mijania na pozycji zero to włączone są automatyczne światła mijania lub tzw tryb skandynawski. Dziwne jest to, że samo Ci się zmieniło. Do przestawienia Clipem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak myśląc przypominam sobie że jakiś czas temu ściągałem klemy z akumulatora, i pytanie za 100% punktów czy jest opcja że się rozprogramowalo przez to?

 

Owszem, istnieje taka szansa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki Panowie jutro jadę na CLIPA i zobaczymy. W każdym razie też mnie to bardzo dziwi...

 

Dodano: 14 gru 2016 - 16:16

Dziś byłem na clipie miało być 60zł zapłaciłem 80zł :) faktycznie sie komputer rozkodował mianowicie widziałem że rejon (strefe) zmieniał bo była skandynawska na EU jeszcze. I dla potomnych jak ściągacie klemy z aku to karte wyciągnąć ze "stacyjki" bo się dowiedziałem że to przez to.

 

 

10min roboty dzieki do zamkniecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!