Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zmierzona na hamowni


Rekomendowane odpowiedzi

Doczytałem na FB w grupie MEGANE IV. Gość który był na hamowni MIV w wersji GT. Wyniki są dosyć ciekawe :(

Renault Megane GT

Moc producenta deklarowana 205 km i 280 Nm

- moc zmierzona 182 km i 234 Nm

Renault Rumunii przejął sprawę i szuka powodu problemu w tym modelu.

Może komuś się przydać gdyby szukał koni w swojej MIV GT

Wykres

 

Regulamin forum jasno mówi o zasadach dodawania zdjęć :!: - Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo i żenada. Nowa fura, jedynie słuszna (przynajmniej dla uczestników tego forum) marka, najbogatsza, prawie sportowa wersja i taka muka. Boszzzzzz, co się dzieje w tej europie multikulti.

Przy okazji, kilka dni temu hamowałem swoją MIII 1.9 dCi 130 PS. Wyszło, że faktycznie - naturalnie na silniku ma 129 PS zatem praktycznie definicyjną wartość. Swoją drogą "jaranie się" po jednej stronie użytkowników (ile to kto ma koni) a po drugiej producentów (jakie to demony zjeżdżają z ich taśm produkcyjnych) jest o kant doopy potłuc bo później patrzy się na obrazy z hamowni i takie 130 PS na silniku odpowiada ok. 115 PS na kołach a w sumie to dopiero ta moc ma w praktyce znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Mój pomiar z dziś. Shell V-Power Nitro+ 100, przebieg 9900km, tryb Neutral ponieważ R-LInk umarł i nie dało się zmienić na Sport, ale przypuszczam że na parametry maksymalne nie ma to wpływu. Silnik i skrzynia są po aktualizacji oprogramowania, które zlikwidowało problem przegrzewania skrzyni - od aktualizacji, która miała miejsce pod koniec grudnia, efekt przegrzania jeszcze nie wystąpił.

post-96553-0-63025800-1489845990_thumb.jpg

Edytowane przez Wojti89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wygląda to najgorzej. Za jakiś czas może też się wybiorę na rolki

 

Silnik i skrzynia są po aktualizacji oprogramowania, które zlikwidowało problem przegrzewania skrzyni

 

Aktualizację softu robiłes w ramach gwarancji czy zaśpiewali $ za robotę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!