Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

[ Megane II phI ] - pas bezpieczeństwa z tyłu - zablokowany


Rekomendowane odpowiedzi

Megane II – 5 drzw. 2003r.

 

Witam

 

Pas bezpieczeństwa za pasażerem z tyłu koło kanapy – zablokował się – dostałem się do niego i wykręciłem – odblokowałem go śrubokrętem – (zębatkę wcisnąłem ) , ale ponowne szarpnięcie blokuje go znów i sam nie chce się odblokowywać – bez ingerencji śrubokrętem ,,, czy jest jakiś sposób by go naprawić – by działał normalnie , w nim też znajduje się jakaś rurka z podłączeniem na kostkę elektr. , ale nie mam w nim wpiętej kostki – myślałem że może gdzieś tam z boku leży przewód do wpięcia, ale niema – przypuszczam że to zależy od wersji – choć nie wiem dokładnie do czego to służy , może to właśnie zblokowało go. – czy jest szansa naprawienia tego, proszę o rade osoby która uporała się z tym problemem i naprawiła te cudo <ok>

 

pozdr.

Likom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

tego czy dzialal nie jestem w stanie stwierdzic gdyz auto mam od 2 tygodni . podczas zakupu tego nie sprawdzalem gdyz tylna kanapa dla mnie osobiscie nie jest najwazniejszym miejscem w aucie ale podczas pierwszego sprzatania i probie zlozenia oparcia tylnej kanapy okazalo sie ze pas sie blokuje po wyciagnieciu go na 2-3 cm a skoro jest to jednak chcialbym juz go doprowadzic do stanu uzytecznosci . z tego co udalo mi sie juz ustalic to z racji tego ze autko poczatkowo bylo vanem i tylny rzad siedzen otrzymalo dopiero po kilku latach eksploatacji to i pasy nie sa tam fabryczne niemniej jednak wygladaja calkiem oryginalnie i na pierwszy rzut oka nie sa uszkodzone

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6, 5.7 -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!