Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Pakiet GT do Grandtoura


Michał80

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przyglądałem się ostatnio bliżej pakietowi GT z Megane II ph II zastanawiając się czy da się go zaszczepić do Grandtoura.

Zderzak przedni: Spoiler 3 -częściowy od dołu i od strony nadkoli mocowany na wkrętach do zderzaka. Od góry ma plastikowe mocowania na które trzeba by było robić dziury w zderzaku. Wydaje mi się że powinno pasować bez większych kombinacji. Ewentualnie jedyne nad czym się zastanawiam to czy robić dziury w zderzaku, czy przykleić na kleju.

Dokładki na progi: Gdzieś doczytałem że Grandtour ma inny rozstaw osi niż hatchback więc zakładam że trzeba by je był przedłużyć o kilka centymetrów.

Czy ktoś przerabiał ten temat? Proszę ewentualnie o inne spostrzeżenia, lub sugestie. Najpierw pytam, sam chciałbym się zabrać za cześć praktyczną na wiosnę. :rolleyes:

Pozdrawiam

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEj dopiszę się do tematu jestem z Krakowa i też chciałbym coś zmienić w stylizacji auta na razie zacząłem od wnętrza jak będziesz coś wiedzieć daj znać.

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.7 Ludzie :!:

Czytajcie przed wysłaniem to co palce "nastukały" na klawiszach :!:

Poprawcie, wstawcie odpowiednie znaki przestankowe. Zacznijcie nowe zdanie wielką literą :!:

Nikt was nie goni :!: Nie ogłaszaliśmy konkursu wklepywania literek na czas :!: ;)

Trochę szacunku dla czytających. -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dziękuję wszystkim za wkład merytoryczny w temat :rolleyes:

Brakuje mi jeszcze jednego elementu pod zderzak, ale już nie mogłem się dłużej powstrzymać żeby nie założyć tego co mam na auto (jakby ktoś miał brakujący element od strony kierowcy to chętnie odkupię). Z bliska niestety trochę traci ze względu na średnią fachowość montera, ale robiłem taką operację sam i do tego po raz pierwszy (może kiedyś poprawie jak mnie najdzie wena). Dla zainteresowanych wyszło tak: 

DSC07664m.jpg

DSC07665m.jpg

DSC07666m.jpg

DSC07667m.jpg

DSC07668m.jpg

DSC07669m.jpg

DSC07670m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że cały przedni zderzak od GT byłby najlepszym rozwiązaniem, ale to już z lakierowaniem bym wyszedł około 1k pln, a to już sporo. Z tyłem raczej nie będę kombinować bo przeszczep pakietu gt to już by była większa rzeźba. Felgi to asa tak. Robią nawet lepszą robotę niż pakiet gt :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!