Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane III coupé vs. Megane III coupé gt line


hopla111

Rekomendowane odpowiedzi

Witam użytkowników, przymierzam sie do zakupu megane III w wersji coupé i mam mały dylemat, mianowicie chciałbym sie dowiedzieć jakie są wszystkie różnice w modelu zwykłej coupé (jak dobrze rozumiem to gt style) w porównaniu z wersja gt line.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet GT Line z tego co mi wiadomo obejmuje stylistycznie wszystko to co ma GT czyli: inne zderzaki, bardziej kubełkowe fotele, zagłówki z napisem GT line, listwę na kokpicie z takim napisem, znaczki GT line na przednim zderzaku i klapie bagażnika, nakładki na progi z napisem Renault Sport lub GT line, analogowe zegary, kierownicę z wersji GT z wyprofilowaniem na kciuki, aluminiowe nakładki na pedały, felgi aluminiowe 17 cali wzór Celsium, lakiery dostępne dla wersji GT. Po lifcie roku 2012 ledowe dzienne w GT trafiły na dół zderzaka, a nie pod reflektory jak w zwykłych autach, boczne listwy były malowane w kolorze nadwozia, wcześniej czarne, po lifcie 2014 r GT maja zupełnie inny przedni zderzak pozbawiony świateł przeciwmgielnych. W GT line zdaje się że zawieszenie było twarde od wersji GT ale tego pewien nie jestem. Czyli podsumowując GT line to taka wizualna GT z gamą silników dostępnych w zwykłych wersjach.

Edytowane przez Juras386
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko, że gtline po lifcie dopiero zyskał kierownicę z profilowaniem na kciuki, gtline phI nie miało profilowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Podstawowe Coupe ma już usztywnione zawieszenie w porównaniu do zwykłych wersji.

2. GT Line to właśnie zawieszenie z Coupe + sporo dodatków z wersji GT - szczegóły pakietu w opisie mojego auta (warto szukać dla foteli).

3. GT to mocniejsze silniki i jeszcze bardziej sportowe zawieszenie.

4. GT Style to tylko zderzaki z GT, wnętrze zwykłe.

Edytowane przez kataryniarz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/renault-megane-iii-coupe-gt-line-i6675007639.html#thumb/1

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

Przykład aukcji z autem kombinowanym jakich wiele na rynku. Koleś pisze że rocznik 2010 a przedni zderzak ewidentnie z wersji 2012...

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

Kataryniarz, jesteś pewny że każde coupe miało usztywnione zawieszenie? Zbyt twarde zawieszenie jest jedyna rzeczą która mnie w moim aucie czasami denerwuje. Raz jechałem kombii 1,5 i było bardziej komfortowe niż moje.

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.9, pkt 6 -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co mnie przedrzeźniasz :?:

/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\/\

Materiały prasowe to ja też umiem czytać. Myslałem że masz jakąs wiedzę z autopsji.

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6, 5.9, 5.13 -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie widać tego "umiem czytać" w pierwszym poście. Gdybanie o tym czy jest "twarde" nie ma sensu, trzeba się samem przekonać. Dla mnie zawieszenie GT Line jest idealne, a auto mam typowo rodzinne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!