Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Nowa instalacja, odpalanie na drugi raz


bonczo

Rekomendowane odpowiedzi

komp do samochodu i odpalić. U mnie spadek napięcia do 10v podczas uruchamiania. Akumulator zdaniem mechanika. W sumie może i racja bo raz w zimę odpalałem na kablach a jest tak, że radio przez 15 minut i mam komunikat o słabym akumulatorze. Raz radio i światło rozładowało go. Ale nie będę wymieniał na razie. Może na zimę dopiero. Teraz mi się nie opłaca. Trzeba kupić jakiś dobry. A co u ciebie to nie wiem. Napisałem przyczynę u mnie. Cała instalacja została przejrzana i sprawdzona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Hej, ja badałem problem przez parę dni. Wyciągnąłem bezpiecznik od LPG i sprawdzałem co się dzieje z autem. Okazało się, że zaczęło odpalać bez problemu za 1 razem bez LPG. Ostatecznie rozwiązałem problem w dwóch takich samych samochodach z podobnym przebiegiem (80-90tys). W jednym wyłączyłem nawet podgrzewanie wtryskiwaczy, ale to nie pomagało. Zaradziło przeczyszczenie przepustnicy i teraz auta odpalają bez problemów za pierwszym. Świece mam na 0,7mm, w jednym Denzo a w drugim Bosch'a. Aku mam od nowości, 2012.

Może to komuś pomoże.

Pozdrawiam,

Patryk

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawdopodobnie tak, teraz jak cieplej to już problemu nie ma u mnie. A to dziwne bo jak odpalam to niekiedy słychać tak jakby z butli takie pyknięcie. Jakby ktoś delikatnie stuknął palcem w butle. Prawdopodobnie chodzi o to właśnie zapowietrzenie, że ten silnik tak ma. To samo słyszałem za pierwszym razem jak byłem u mechanika (a byłem 3 razy i za każdym razem odpalało ok ;/ Dodatkowo sprowadzone inne rzeczy wszystko co możliwe i nigdzie "błędu" nie ma). Bo wcześniejsza wersja to 100KM a ten nowy to 110KM i zapewne jakieś modyfikacje zrobione.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!