Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

dobór sprzęgła


Bobby1234

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

stałem się niedawno użytkownikiem Scenica II 1.6 2003 113 KM, mam do wymiany sprzęgło tylko jest mały problem z doborem kompletu jaki mam kupić. Przeglądałem fora internetowe , oferty sklepów internetowych i nie wiem jakie mam kupić sprzęgło. Zalogowałem się na stronie myrenault podałem VIN poprosiłem o podanie danych szczegółowych mojego auta ale odesłali mnie do serwisu ASO i zaproponowali naprawę w ASO. Do ASO mam 40km. Chciałem zamówić komplet sprzęgła przez internet w sklepie Iparts to po podaniu przeze mnie nr VIN odpisali, że w 2 programach do doboru części mają 2 różne komplety, jedno LUK 620 31 10 09 z wysprzęglikiem hydraulicznym i tarczą o śr 220mm i drugie LUK 620311 909 z tarczą 200 mm i z łożyskiem wyciskowym zwykłym.

Mógłby ktoś sprawdzić w programach do doboru części jaki ma by kpl sprzęgła firmy LUK, mój VIN to VF1 JM0C 0H29772422

Co ciekawe sprzęgło sachs jakie znalazłem do mojego scenica ma tarczę 215 mm. Żeby było ciekawiej w instrukcji montażowej wysprzęglika firmy LUK do scenica są 4 rodzaje tego wysprzęglika

Jeżeli ktoś mógłby sprawdzić to proszę o pomoc w dopasowaniu tego sprzęgła.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozaglądałem pod maskę mimo mrozu (teraz jest -12 rano było -20 a nie mam kanału). Sprzęgło jest z hydrauliką. Zostaje tylko problem średnicy tarczy, na stronie Schaefler aftermarket znalazłem sprzęgło pasujące LUK o średnicy 220 mm więc chyba to zamówię. Czy oprócz tarczy, docisku i wysprzęglika z łożyskiem jeszcze coś się wymienia przy okazji? Jestem umówiony na wymianę w pon. więc zawczasu dokupiłbym.

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.7 Ludzie :!:

Czytajcie przed wysłaniem to co palce "nastukały" na klawiszach :!:

Poprawcie, wstawcie odpowiednie znaki przestankowe. Zacznijcie nowe zdanie wielką literą :!:

Nikt was nie goni :!: Nie ogłaszaliśmy konkursu wklepywania literek na czas :!: ;)

Trochę szacunku dla czytających. -Prezes

Edytowane przez Bobby1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!