Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Bluetooth oraz Poziom płynu - pytanie


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Jestem świeżym posiadaczem Megane 4.

1 pytanie:

Telefon łączy się z autem poprzez Bluetooth, kiedy odblokowuję telefon głośność radia wzrasta i jest to uciążliwe, tak samo dzieje się kiedy przyjdzie sms, moment głośniejszy trwa około 3 sekundy.. czy idzie to wyłączyć ? Jest to dla mnie troszkę uciążliwe.

2 pytanie:

Czy w wersji ZEN na prawdę nie ma komunikatu o braku płynu do spryskiwaczy?... czy aż tak okrojona wersja to jest ?

Czy zauważyliście, że podczas większych prędkość płyn do spryskiwaczy nie jest w stanie opryskać całej szyby, a tylko zaledwie jej małą część przez co wycieraczki nie dokładnie myją szybę.

Jeśli pomyliłem działy z tym tematem to przepraszam i proszę o przeniesienie do prawidłowego działu.

Z góry dziękuję.

Pozdrawiam

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Bluetooth, nic takiego u mnie nie występuje. Może wina telefonu?

Dysze spryskiwaczy faktycznie słabe, chyba przypadłość wszystkich nowych meganek i talismanów z tego co zdążyłem zauważyć. Ja mam bose i nawet nie wiem czy jest ta kontrolka, nic nie znalazłem na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

W sprawie bluetooth nie poradzę, gdyż w modelu Intens jest R-Link 2 i jest możliwość regulacji głośności sygnałów pochodzących od różnych urządzeń. Działanie wycieraczek, to dla mnie porażka, zgłaszałem ten problem w ASO, sugerowali korzystać z dobrych płynów, które tak nie gęstnieją w zimie, akurat kupuję płyny na stacjach benzynowych, a nie w biedronce. Pewnie pompa do spryskiwacza ma małą moc. Zauważyłem, że spryskiwacz nie obejmuje całej szyby nawet przy małych prędkościach, takich jak 30km/h, a najlepiej radzi sobie na postoju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z radiem się nie wypowiem, bo u mnie coś takiego nie występuje.

Co do spryskiwaczy to żadnej kontrolki nie ma, a ich działanie to porażka. Jadąc w trasie nie da się dobrze spryskać szyby jedynie na postoju to się udaje w pełni :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 pytanie:

Telefon łączy się z autem poprzez Bluetooth, kiedy odblokowuję telefon głośność radia wzrasta i jest to uciążliwe, tak samo dzieje się kiedy przyjdzie sms, moment głośniejszy trwa około 3 sekundy.. czy idzie to wyłączyć ? Jest to dla mnie troszkę uciążliwe.

Czy ktoś uporał się z tym problemem przy zwykłym radiu? W piątek mam pierwszy przegląd w ASO, może coś poradzą na ten problem.

 

Dodano: 21 kwi 2017 - 19:53

Auto po przeglądzie, radio przeprogramowane, wygląda na to że problem z bluetooth ustąpił. Zobaczymy jak będzie wyglądać sprawa restartowania radia oraz panelu klimatyzacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tak, po odblokowaniu telefonu głośność się nie zmienia. Jeśli chodzi o nawigację to nie testowałem. Niestety radio czasami dalej się restartuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 3 lata później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!