Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane II 1.6 lpg


Michuu

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie tylko dziwne, że skoro butla ma homologację do grudnia 2025 roku to ktoś dosłownie rok temu zamontował instalację i auto już poszło pod młotek? Wiem, może się trochę czepiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam i szukam i nie widzę naklejek zabezpieczających na tylnych częściach progów. Czyli tylne błotniki do sprawdzenia na 100%. Pod maską brak 2 lewych osłon plastikowych, w dieslach mogło nie być, ale w benzynie były zawsze przed liftem. Na nawigację nie patrz, bo już w tej wersji/wieku mało funkcjonalna. Ogólnie "wypasiona", brak chyba tylko szklanego dachu, czujników parkowania i ksenonów. No i Niemiec nie kupuje raczej kombi jak nim nie jeździ i nie zarabia, więc przebieg mocno do sprawdzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mówię, ze mam na podwórku 2 sztuki z 2003. Jedna 1,6 druga 2,0 i obydwie mają. Pierwsza krajowa, a wiadomo na rynkach wschodnich często cieli koszty na różnym wyposażeniu. Diesle wiem, że niektóre nie miały, ale wtedy nie miały wszystkich osłon. Nie spotkałem, żeby część osłon było, a część nie - mówię o sprawdzonych pewnych egzemplarzach. Oczywiście jak ktoś kupił z salonu bez tych osłon niech się pochwali, zawsze to będzie zdobyte nowe doświadczenie. Jeszcze z lewej strony powinna być taki kawałek "styropianu" na wysokości uszczelki podszybia.

Edytowane przez mireczek01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego w Sosnowcu masz komis Quatro. Podjedź zobacz bo mają właśnie jakąś Megankę w benzynie, ale hatchback.

Nie ma jeszcze zdjęć więc jest raczej świeża.

LINK

Byłem tam kilka razy i auta zawsze były zgodne z opisem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego w Sosnowcu masz komis Quatro. Podjedź zobacz bo mają właśnie jakąś Megankę w benzynie, ale hatchback.

Nie ma jeszcze zdjęć więc jest raczej świeża.

LINK

Byłem tam kilka razy i auta zawsze były zgodne z opisem.

Znam ten komis. Raz było o nim w TVN Turbo.

Raz tez tam oglądałem Scenica i nie zrobił na mnie wrażenia a miał być igla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!