Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane III Grandtour 1.2 TCe 115KM - ocena ogłoszenia


traczu

Rekomendowane odpowiedzi

Podjedź do warsztatu, który naprawia tylko renówki. W ASA sprawdź historie. Lub w necie jest facet, który Ci ją przyśle za 70PLN. Trochę kasy i czasu trzeba zainwestować. Fajnie gdybyś miał w otoczeniu kogoś kto ma podobne auto i lubi w nim grzebać. Takie rady i oko są bezcenne. Może ktoś z forum jest z okolic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest auto zapewne z wynajmu długo terminowego. Plusem jest to, że o ile sprzedający nie ma nic do ukrycia to dostaniesz do niego pełna dokumentacje i faktury z ASO. Każda wymiana żarówki wszystko w takim samochodach jest robione w autoryzowanym serwisie. Także można się umówić, jeżeli samochód Ci będzie pasował, bezpośrednio w ASO w Jaszpolu na oględziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieg raczej prawdziwy choć niemały jak na benzyniaka. Zagadką jest jak długo ten silnik będzie w dobrej kondycji, mam ten rocznik ale niższy przebieg i też nie wiem jak długo będzie się bezawaryjnie sprawować. Stan ogólny wydaje się ok jak na ten przebieg ale nic nie zastąpi porządnych oględzin. Natomiast wyposażenie jest całkowicie zadowalające. Poza pomiarami grubości lakieru, dat szyb, dat pasów oraz wszystkich innych koniecznych czynności, dobrze bym się przyjrzał bagażnikowi, tzn. czy są wszystkie zaślepki nieruszane (woda może się dostawać albo hak mógł być). Używane 1.2Tce z krajową historią będzie najczęściej po leasingu lub wynajmie długoterminowym, tu nie mam zastrzeżeń. Też dobrze, że to wersja po lifcie. Ale może znalazłbyś coś z tego rocznika ale mniej jeżdżone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieg uważam, że jest normalny jak na auto po firmowe i raczej  świadczy o eksploatacji autostradowej. Lepsze 120 na rozgrzanym silnikiu niż 60 palone i gaszone co 5 km. Nie wiem jak ten silnik jest żywotny ale przebiegiem bym się raczej nie przejmował. Zawsze można wziąć przecież po niemieckim lekarzu z przebiegiem pewnie ok. 30-40 tyś. :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!