Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Kapiąca woda z klapy bagażnika


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem poruszyć kwestię wody z klapy bagażnika i usłyszeć Wasze zdanie na ten temat. Czy nie denerwuje Was gdy w deszczową pogodę otwieracie bagażnik, a tu kapie i kapie woda z całym ulicznym brudem? To jest chyba jedynie najbardziej denerwująca rzecz w Megane - bynajmniej mnie to najbardziej drażni.

Pozdrawiam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam juz 1.5roku i jak na razie tylko ta klapa mnie wq... wprawia mnie w watpliwy zachwyt :mrgreen: bywa... zawsze otwieram i czekam chwile, zawsze poszukam jakich kluczy albo sluchawke BT od tel odepne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tu kapie i kapie woda z całym ulicznym brudem? To jest chyba jedynie najbardziej denerwująca rzecz w Megane - bynajmniej mnie to najbardziej drażni.

Pozdrawiam :mrgreen:

 

ja sie juz zdazylem przyzwyczaic i jest ok, mnie wk... przyciski na klamkach ktore przy temp ponizej 15stopni "zostaja w srodku" po zamknieciu, potem podchodze chce otworzyc a tu kupa, trza wyciagac karte z kieszeni albo "wyciskac" przycisk, przy temp dodatnich idzie to sprawnie ale przy minusowych musze kurtke rozpinac coby karte wyciagnac z wewnetrznej kieszeni :)

ot taka moja mala uwaga

druga rzecz to grzechotanie z kolumny kierwoniczej i tekst gosci z ASO u mnie, ze "ten typ tak ma i tak musi miec i sie tego zrobic nie da" :-x auto po gwarancji oczywiscie, nawet jak im chcesz dac zarobic to oni mowia "nie da sie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też ta kapiąca woda wkurza. Zastanawiałem się, czy nie zdemontować tego plastiku i w miejscu styku z klapą uszczelnić jakimś silikonem. Myślę, że nie powinno nic rdzewieć bo są otwory odpływowe, które spełniają swoją rolę gdy klapa jest zamknięta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale macie problemy. Pozazdrościć.

Mnie wkurza: dudniące zawieszenie z przodu, luz na maglownicy, trzeszczące plastiki, znowu przepalona żaróweczka od nawiewów, drgająca kierownica, brak obiegu wew, piszczące wycieraczki, skrzypiące siedzenia no i ta woda kapiąca z klapy za kołnierz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No niestety to jest tylko teoria! W praktyce jest tak jak było tzn woda i tak kapie więc często niestety jasne rzeczy które masz na plecach są w kropki! Ja mam model po face liftingu i woda bynajmniej u mnie kapie heh! Ciekawe jak to będzie u Ciebie?!:>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!