Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Jakie żarówki H7 świecą najdłużej?


kacper69

Rekomendowane odpowiedzi

Już od wielu lat próbuję znaleźć jakieś żarówki H7 , które popracują dłużej niż 5-6 miesięcy.

Próbowałem żarówek wielu różnych producentów, chyba najdłużej, właśnie około 6 miesięcy pracowały w mojej megane żarówki H7 firmy Philips.

Dziś wymieniłem drugą H7 firmy Valeo, która wytrzymała 4 miesiące, pierwsza Valeo padła po 3 miesiącach. Ogólnie nie polecam tych żarówek : jakość do ceny to dno.

Czy macie jakiś faworytów wśród producentów żarówek H7?

post-195-0-46475000-1485967647_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już od wielu lat próbuję znaleźć jakieś żarówki H7 , które popracują dłużej niż 5-6 miesięcy.

 

jesteś pewien że to wina żarówek? w poprzednim aucie (chevrolet) pierwsza żarówka (H7) padła mi po 50 tys. km, założyłem drugi komplet - wytrzymały tyle samo

teraz mam Megane od roku i przez 28 tys km też żadna się nie spaliła..

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.7 Ludzie :!:

Czytajcie przed wysłaniem to co palce "nastukały" na klawiszach :!:

Poprawcie, wstawcie odpowiednie znaki przestankowe. Zacznijcie nowe zdanie wielką literą :!:

Nikt was nie goni :!: Nie ogłaszaliśmy konkursu wklepywania literek na czas :!: ;)

Trochę szacunku dla czytających. -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz mam Megane od roku i przez 28 tys km też żadna się nie spaliła..

 

Ja przebieg 28 tys km to robię w 6 miesięcy. :P

Ale coś w tym jest że w Megane dci żarówki pracują krócej niż w innych autach.

Może jakieś wibracje zrywają włókna ,może za wysokie napięcie podawane na żarówki?

Chociaż ta teoria z napięciem raczej dziwna, bo problem mam tylko z żarówkami H7, a W5W pracują po 2-3 lata, P21 , te do jazdy dziennej tez wytrzymują po 2 lata, żadna z migaczy jeszcze nie padła , z tyłu wymieniłem dopiero jakąś jedną ( poza podświetleniem tablicy zmienionym na LED) , a auto ma 7 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już od wielu lat próbuję znaleźć jakieś żarówki H7 , które popracują dłużej niż 5-6 miesięcy.

Proponuję przerobić instalacje elektryczną od świateł, tak jak ja zrobiłem na przekaźniki. Już 2 lata mam spokój z wymianą żarówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeróbka instalacji pewno będzie droższa niż te żarówki, co wymieniam co kwartał ;)

Zauważyłem, że żarówki przeważnie się palą w momencie ich włączenia , jak uruchomię silnik, auto parkuję przed ścianą, na której widzę jak gaśnie spalona żarówka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!