Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Kupno Wtryskiwaczy Inne numery !


gilerson125

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :) Mam małe szybkie i zwięzłe pytanko. padły wtryski i pompa w Megane II 1.5 dci 82km KM i mogę tanio kupić taki zestaw w bardzo dobrym stanie. I stąd moje pytanie. U mnie mam w samochodzie są wtryski z końcówką nr 1Z planowane kupienie wtryskiwaczy z końcówką nr 1D. Czy te wtryski są zamienne?? Jak zmienię je razem z pompą i wklepie w kompa będzie to chodziło??? Dodam że wtryski są od Scenica.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powodem byla opiłkująca bardzo pompa wysokiego ciśnienia. Która zawaliła wtryski. Dlatego pytam sie czy mogę zamienić wtryski. Wiem ze bez wymiany zbiornika, i przewodów sie nie obędzie. Ale tylko chodzi mi o to czy podejdzie zamiana ? Samochód z 2003r 1.5dci 82km.

 

Dodano: 07 lut 2017 - 18:28

Odpowie mi ktoś czy mogę zamienić tak te wtryski ? Moje jak i te do kupna posiadaja 16cyfrowe kody. Tylko czy mogę tak je zamienić ? Proszę o rzetelna i szybką odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do silnika o mocy 82 KM były stosowane wtryski z końcówką 1D. Numer wtryskiwacza to EJBR04001D. Sam takie wymieniałem w tym silniku. Są zamienne z wtryskiwaczami EJBR01801A stosowanymi między innymi w scenicach o mocy 101 KM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamawiam pompę i wtryski i reanimuje moja renie

Zasady reanimacji znasz. Pamiętaj, że jak pominiesz chociaż jeden punkt to zaworki we wtryskiwaczach do wymiany. Najważniejsza w tym wszystkim jest rampa wtrysku. Pozostałe w niej opiłki idą bezpośrednio do wtryskiwaczy. Ciężko ją wyczyścić a używana może być też po opiłkach. Zbiornik najlepiej od benzyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasady reanimacji znasz. Pamiętaj, że jak pominiesz chociaż jeden punkt to zaworki we wtryskiwaczach do wymiany. Najważniejsza w tym wszystkim jest rampa wtrysku. Pozostałe w niej opiłki idą bezpośrednio do wtryskiwaczy. Ciężko ją wyczyścić a używana może być też po opiłkach. Zbiornik najlepiej od benzyny.

 

tak znam znam :) rampę zamierzam kupić z serwisu nówkę także nie będzie z tym problemu :) Wszystkie węże mam nowe zbiornik tez zakupiłem właśnie od benzyny. Dzięki jeszcze raz za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!