Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

megane III dci 85km


tabarly1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

czy ktoś może mi odpowiedzieć na pytanie czy megane III 1,5 dci 85 km z 2009 roku posiada koło dwumasowe,

filtr dpf, jak z panewkami w tym konkretnym silniku oraz jak tam z układem wtryskowym.

Dużo pytań ponieważ nie posiadam tego samochodu, a jutro jadę taki oglądać, więc na czasie bardzo mi zależy, a wcześniej megane nie był brany pod uwagę i nie zgłębiałem tematu.

Na co szczególnie zwrócić uwagę, za wszelakie sugestie będę bardzo wdzięczny.

Z góry bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Pozdrawiam.

Edytowane przez tabarly1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auta nie kupuje się jak telefonu komórkowego za 100 zł. Na zakup trzeba przeznaczyć ok.0,5 roku. Poczytaj;Auto Sprowadzone z Małym Przebiegiem , To Auto Podejrzane , a następnie opisz swoja przygodę w tym temacie.

Megan o mocy 85 KM - to megan II, produkowany do 2008 r.

WERSJĘ 1.5 dci/85 KM - nie mają FAPA i DWU-MASY ! Palą mało a silnik jest elastyczny i daje rade (nie jest to rakieta ).

Koniecznie, trzeba wiedzieć z którego roku auto, bo do 2006 r układ wtryskowy był na osprzęcie Delphi - wymagający większej uwagi. Osprzęt Delphi ma pompę wtryskową okrągłą

Edytowane przez Andrzej-2010
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auta nie kupuje się jak telefonu komórkowego za 100 zł. Na zakup trzeba przeznaczyć ok.0,5 roku. Poczytaj;Auto Sprowadzone z Małym Przebiegiem , To Auto Podejrzane , a następnie opisz swoja przygodę w tym temacie.

Megan o mocy 85 KM - to megan II, produkowany do 2008 r.

WERSJĘ 1.5 dci/85 KM - nie mają FAPA i DWU-MASY ! Palą mało a silnik jest elastyczny i daje rade (nie jest to rakieta ).

Koniecznie, trzeba wiedzieć z którego roku auto, bo do 2006 r układ wtryskowy był na osprzęcie Delphi - wymagający większej uwagi. Osprzęt Delphi ma pompę wtryskową okrągłą

 

Temat powinien być przeniesionyZakup - Megane II

 

 

Andrzej-2010 proszę czytać ze zrozumieniem przecież napisałem megan III ph I rok 20009 85km, tak był ten motor w tym modelu!

Pouczanie jak się kupuje jest nie potrzebne, trochę wprawy mam, chcę wiedzieć tak jak pisałem:

1. czy jest dwumas

2. czy jest dpf

3. jak z układem paliwowym

4. co z panewkami

 

wiem, że po tygodniu czytania forum zgłębiłbym wiedze na te pytania lecz mam prośbę o odpowiedzi ponieważ jest to pilny temat, a megane nie było wcześniej brane pod uwagę, a trafiła się podobno w dobrym stanie i rano jadę oglądać.

 

Czy odpowiedzi Andrzej-2010 dotyczące megane II tyczą się również wersji megane III?

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

Edytowane przez tabarly1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie ma dwumasy.

2. Nie ma DPF dopiero wersja 90PS ma.

3. Układ wtryskowy marki Delphi ale raczej mało problematyczny

4. Nie znam przypadku potwierdzonego na 100% w którym nastąpiło przekręcenie panewek.

  • +1 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!