Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakładanie nawgiacji


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zakupiłem megane grandtour 1.6 16v z 2011r bez bluetooth, nawgiacji

Chciałbym założyc bluetooth czy to wiąże się z wymianą ekranu na ekran do nawigacji?

Ewentualnie jaka cena by byla za zalozenia bluetooth , bluetooth + nawigacja?

Znacie jakies firmy które założą nawigacje/bluetooth do mojej meganki?

 

Pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz założyć niefabryczne np firmy parrot - potrafią podpiąć się pod oryginalne sterowanie z kieronicy (koledze w Oplu tak zrobili). Albo kupić radio poliftowe - tam już chyba BT był w standardzie. Nie musisz montować nawigacji by mieć BT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu z montażem radia BT i mikrofonu , nie musi być ekran nawigacji ( można dołożyć nawigacje również )

Radio , wyświetlacz , instalacja mikrofonu , mikrofon - ~400 - 450 zł

Zestaw z nawi - 1100 - 1200 zł ( wszystkie elementy które są potrzebne do montażu )

 

Jak potrzeba wszystkie elementy mam

Edytowane przez cinas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ekran wraz z daszkiem.

Zapomniałem o antenie antenę zakupiłem wczoraj za 55 zł w pobliskim sklepie.(oczywiście uniwersalna).

Cały zestaw po tanim kosztem udało mi się kupić.

Wszystko zbierałem okazyjnie (nie rzucałem się na to by posiadać na już)

Edytowane przez Yoke1992
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki - nie omieszkam wrócić do tego wątku jak już się odkuję finansowo - tylko w styczniu wydałem na auto 4,2tys (a to tylko przeglądy i ubezpieczenia).

W pierwszej kolejności chcę jednak wyciszyć auto. A lista rzeczy TODO rośnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma problemu z montażem radia BT i mikrofonu , nie musi być ekran nawigacji ( można dołożyć nawigacje również )

Radio , wyświetlacz , instalacja mikrofonu , mikrofon - ~400 - 450 zł

Zestaw z nawi - 1100 - 1200 zł ( wszystkie elementy które są potrzebne do montażu )

 

Jak potrzeba wszystkie elementy mam

Czy muszę zmieniać radio jak bym chciał dokładać navi? mam takie:

post-75111-0-71016900-1488018098_thumb.jpg

 

 

Z tego co widzę po ogłoszeniach różnią się np. te panele sterujące. Jakie musi być żeby do Megane III ph3 pasowało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuję montaż nawigacji i zastanawiam się jaki wybrać ekran. Czy taki jak był montowany do samochodów z mojego rocznika (09) czy TomTom, czy też zamontować R-Link z wersji poliftowych.

Czy będzie to działało?

Czy ktoś już przerabiał ten temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!