Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Biegi nie wchodzą


tomek33

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam problem z reneult megane 2 1,5 dci przebieg 235000 .Na nie włączonym silniku biegi wchodzą normalnie bez żadnego oporu a gdy włącze silnik zaden bieg nie chce wejsc jest dosc duzy opór. Gdy auto włącze np na pierwszym biegu lub na wstecznym (zeby wyjechac z garażu) nie moge wyjsc z biegu i włączyć innego. czasem chodzi normalnie w czasie jazdy zadnego zgrzytania biegi wchodza głatko w czym moze byc problem ?

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprzęgło raczej tak niby nie wyczułem oznak ślizgania. chodź dzis rano tez miałem problem z tymi biegami i jak odpaliłem na biegu pierwszym to auto delikatnie jechało jak by było sprzęgło popuszczone a ja trzymałem je w podłodze. dziwne to wszystko ale jak auto odpali i biegi dobrze wchodzą to wczoraj wieczorem zrobiłem 150 km i zero żadnych oznak zgrzytania biegi gładko chodza

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6, 5.7 Ludzie :!:

Czytajcie przed wysłaniem to co palce "nastukały" na klawiszach :!:

Poprawcie, wstawcie odpowiednie znaki przestankowe. Zacznijcie nowe zdanie wielką literą :!:

Nikt was nie goni :!: Nie ogłaszaliśmy konkursu wklepywania literek na czas :!: ;)

Trochę szacunku dla czytających. -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie byłem u mechanika diagnozę postawił na sprzęgło czasem nie wysprzegla do końca do wymiany wycisk plus słoneczko czasami chodzi dobrze zalezy jak te części sa ustawione koszt koło 600-700 czesci plus robota

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6, 5.7 Ludzie :!:

Czytajcie przed wysłaniem to co palce "nastukały" na klawiszach :!:

Poprawcie, wstawcie odpowiednie znaki przestankowe. Zacznijcie nowe zdanie wielką literą :!:

Nikt was nie goni :!: Nie ogłaszaliśmy konkursu wklepywania literek na czas :!: ;)

Trochę szacunku dla czytających. -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reneult megane 2/1,5 dci przebieg 235000 km - uzupełnij stopkę + rok produkcji / jaki rodzaj pompy wtryskowej??( b.ważne )

Warto zwrócić uwagę na simmering wału korbowego od strony skrzyni, oraz olej w skrzyni

Edytowane przez Andrzej-2010
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!