Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Działanie przegladania "zobacz nowe posty'


MarcinDe

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

czy istnieje możliwość ustawiania za jaki okres ma mi pokazywać "nowe posty". Domyślnie jest od ostatniej wizyty, ale to jest trochę bez sensu. Bo silnik forum potrafi mnie jakby przelogować jeśli mam włączone forum i np. przez 20min nic nie robię. No i powoduje to że przy pierwszym wejściu w dniu mam 60 nowych postów, a po 30min mam np. 2. Trochę to chore. Na każdym forum na którym do tej pory siedziałem (np. LRKP, LKP, CFP) istnieje możliwość ustawienia okresu za jaki chce widzieć posty, a silnik nie przelogowuje po 30 min nieaktywności.

A na naszym forum nie widzę takiej opcji, albo jest tak ukryta że ja nie mogę jej znaleźć.

Edytowane przez MarcinDe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyściłem, nic to nie dało.

Jak wchodzę na forum, wejdę na nową zawartość i coś poczytam, a potem np. przez 30 min. nic nie robię to mnie jakby przelogowuje.

Korzystam z IE11 - ale siedzę na kilku forach i nigdy nie miałem takiego problemu.

W ogóle to brakuje mi właśnie możliwości określenia z jakiego okresu ma mi pokazywać posty - np. od ostatniej wizyty, z 24 godz. itp. Na większości for jest coś takiego. Tylko że żadne z których użytkuje nie jest na tym silniku co nasze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączę się pod temat. Dzisiaj miałem sytuację, że do południa zalogowałem się na chwilę, żeby coś sprawdzić na forum. Nie sprawdzałem nowych postów. W tej chwili zalogowałem się znowu aby poczytać nowe wątki i co się okazuje, że pokazało mi posty od zalogowania dopołudniowego a nie od ostatniego sprawdzania nowych postów. Uważam to za błąd w działaniu forum, ponieważ nie muszę przy każdym logowaniu sprawdzać nowych wątków ale chciałbym mieć taką możliwość później. Propozycja z forum laguny o sprawdzaniu np z ostatnich 24 godzin lub innego zadanego czasu byłaby lepsza, a nasze forum pokazuje wątki od ostatniego logowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież można ustawić sobie w ustawieniach, aby forum pokazało wszystkie posty jakie nie czytałem. Wchodzimy w "Mój profil", potem w "Ustawienia", a na końcu zmieniamy "Wyszukiwanie" na posty których nie czytałem. I mamy wszystkie posty których nie czytaliśmy.

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aston no to akurat jest tylko półśrodek, bo jednak wolałbym mieć możliwość wyboru samemu okresu za jaki ma pokazywać. To ustawienie, o którym piszesz powoduje że widzę posty sprzed roku, których nie czytałem, i wcale nie mam zamiaru czytać. I zawsze będzie te wszystkie posty pokazywało, a jeśli mam możliwość wyboru okresu to wtedy jest tak jak powinno być. Bo jest kupa wątków, które mnie interesują.

Edytowane przez MarcinDe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat powraca jak bumerang, ale żadne zmiany w obecnym silniku nie będą już wprowadzane. Forum Laguny korzysta z nieco nowszej wersji silnika i jak widać albo jest to już wbudowane, albo zrobili moda.

W wolnych chwilach pracuję nad migracją do wersji 4.* , ale niestety są spore problemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!