Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

2007 Renault Scenic II 2.0 DCI 150KM Silnik tlucze


rafalorzel88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam takie pytanie wiem napewno ze to droga naprawa mnie czeka i czy warta. podlaczam filmik z youtube ale nie z mojego auta, znalazlem poprostu moj silnik chodzi podobnie ale bardziej w strone gorzej, glosniej tlucze cos. kolo na wale napewno jest do wymiany i to nie jest to co robi ten glos napewno jakies inne

 

 

lapka2.gif

Regulamin pkt.

5.6 - pl-literki Aston76

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmi jak panewka.

Zajrzyj pod auto i sprawdź czy nie masz podgiętej miski olejowej - one są blaszane, płytkie, miękkie a tuż nad nimi jest smok pompy oleju. Podgięta miska zazwyczaj zatyka smok i pompa nie ma jak pociągnąć oleju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy kupiłeś auto ?

Co było robione ostatnio?

Jaki masz styl jazdy ?

Kiedy ta usterka się pojawiła ?

Jak wygląda kwestia rozrządu/wymiany ??

Nie ma wycieków oleju?

Opisz usterkę jak Ty ją widzisz i słyszysz bardziej zrozumiałym językiem

Nagraj odgłosy oryginalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy kupiłeś auto?

Półtora roku temu

 

Co było robione ostatnio?

Nic, jedynie od kupna wymieniany olej, hamulce, świece żarowe, czujnik na intercooler co był i tyle.

 

Jaki masz styl jazdy ?

Styl jazdy rodziny ze względu, że mam małe dzieci czasem jak jadę sam pojadę 120 na trasie.

 

Kiedy ta usterka się pojawiła?

Wczoraj jechałem było jedno wielkie uderzenie, myślałem że zahaczyłem coś, ale jechałem dalej najpierw było małe pykanie, potem większe większe a potem po 15km tłuczenie.

 

Jak wygląda kwestia rozrządu/wymiany ??

Rozrządu nie wiem ale jest na łańcuszku

 

Nie ma wycieków oleju?

Oleju dużo pojawiło się pod filtrze odmy na gorze rozrządu

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest olej w misce ?

Co ile km wymieniany olej był w aucie ?

Wczoraj jechałem było jedno wielkie uderzenie. Jechałeś ostro i dałeś na luz ??

Temperatura silnika nie rosła ??? nie wywaliło płynu chłodzącego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest olej w misce ? Był olej bo juz silnik rozbieram bo problem nie wiadomo co muszę dostać sie do wału do panewki itp

Co ile km wymieniany olej był w aucie ? Jak kupiłem odrazu potem po 9tyskm potem po 10km

Wczoraj jechałem było jedno wielkie uderzenie. Jechałeś ostro i dałeś na luz ?? Normalnie jechałem na mieście to automat

Temperatura silnika nie rosła ??? nie wywaliło płynu chłodzącego?? Płynu bardzo dużo po Max. Zawsze wszystko było bo sprawdzane regularnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jechałem było jedno wielkie uderzenie, myślałem że zahaczyłem coś, ale jechałem dalej najpierw było małe pykanie, potem większe większe a potem po 15km tłuczenie.

Szkoda, że jechałeś dalej. Będzie niezbyt przyjemny widok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!