Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zapłon i brak odpalania. gasną zegary!


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka wszystkim. Potrzeba małej pomocy odnośnie elektryki w 1.5 dci. Sprawa wygląda tak, że miałem spalony moduł BSI który wymieniłem na nowy. Ale było więcej zabawy więc musiałem wyjąć sterownik wtrysku delphi. Sterownik podłączyłem wydaje mi się jak był oryginalnie czyli kostka z niebieska uszczelka na sam dół kostka, pomarańczowa środek i kostka niebiesko zielona wraz z klema aku na sama górę. I sprawa wygląda tak, że mam wszystko światła kierunki itp. itd. zapłon się włącza kiedy trzymam nogę na hamulcu jest wszystko ok. Ale kiedy chciałbym odpalić samochód słychać trzask jakby i wszystko znika 0 napięcia na zegarach. Nie dzieje się nic. po odłączeniu i podłączeniu aku zasilanie wraca. Kostki w module podłączone są prawidłowo i bezpieczniki były sprawdzane przed włożeniem nowego modułu. Moduł oczywiście taki sam jak był oraz N3 żeby wszystko było ok jak radzili tu na forum. Będę wdzięczny za każdą możliwa podpowiedz. Pozdrawiam.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem że to akumulator na początku ale podmieniłem akumulator z 2 auta w którym trzymał 12.7V i dalej to samo. Wszystko gaśnie. Czy mogłem źle podłączyć komputer sterujący wtryskiem i stąd takie objawy ??

 

Dodano: 16 lut 2017 - 18:45

Temat do zamknięcia winna całej sprawie była klema pirotechniczna na + akumulatora. wymieniona na nowa. Wszystko śmiga.

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!