Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Oświetlenie tablicy rejestracyjnej


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Właściwie od początku zauważyłem że czasem w Megance żony, podświetlenie tablicy rejestracyjnej lekko przygasa i zapala się.

Czy u was też jest taki objaw? Jest sens jechać z tym do ASO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...

Siemano próbował ktoś montować żarówki led na tabule reje?  żółte światło mnie razi i psuje efekt tych pięknych pasków z tyłu 

niedługo z ali expres bd zamawiać :P 

 

Edytowane przez bziku123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no fakt mogą niebiescy się przyczepić. Na allegro są fajne żarówki tylko mi się wydaję , że lepiej kupić droższe bo trzeba can bus żeby spalonej nie pokazywało ,a z dośw wiem, can bus się przepali błąd wywala a żarówka dalej świeci ;/ można jeszcze zastosować filtr can bus ale to już zabawa jest. http://allegro.pl/w5w-501-15w-cree-can-bus-pozycja-renault-megane-2-i7214056732.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siemano , ma ktoś led w tabuli rejestracji ? :-)  2 pytanko, czy megana ma komunikat o spalonej żarówce ? Jeśli tak , to trzeba z can bus, a to już zabawa bo jak spali się can bus , to żarówka nadal świeci ale błąd na desce jest ;/ denerwujące.

Edytowane przez bziku123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam. Żarówki to: PHILIPS X-TREME VISION LED 360. Żadnych komunikatów o spalonej żarówce nie ma, tablica podświetlona czystym białym światłem. Barwa 6000, pasuje do przedniego oświetlenia Full LED.  Kosztują 47 zł za komplet.

Kupiłem TUTAJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, lol19pl napisał:

Nie papuguj.

szukałem na nic nie ma, masz zapodać jakiś link ?

lapka2.gif

REGULAMIN

5.13    Pisząc odpowiedź kategorycznie zabrania się cytowania w całości treści postu, który widnieje na liście napisanych jako ostatni. - mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaje faje to wygląda :-D a serio nie ma żadnych komunikatów o spalonych żarówkach ? czyżby renault z tego zrezygnowało czy są jednak ,bo jeśli nie ma to kupie obojętnie jakie ledy , bez can bus mocne w cholerę i będzie jeszcze lepiej niż na filmie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kupisz byle jakie, nie będzie takiego efektu. Kup te philipsy co podlinkowałem wyżej, a będziesz zadowolony. Komunikatów nie ma żadnych, już przed zakupem wyjąłem żarówki, żeby sprawdzić, czy pokazuje błąd. Nic nie pokazywało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!