Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Uszczelka pod głowicą?


Marek38

Rekomendowane odpowiedzi

Co było przyczyną przedostawania się płynu chłodzącego do cylindrów, wiesz??

Na czym polegała naprawa ?

Było planowanie głowicy ? ocena stanu gniazd i zaworów ? uszczelniaczy zaworowych?? szczelności głowicy ?

Mechanik -to wielka DUP. Można przez jego niewiedzę załatwić pierścienie, cylindry.

Reklamować jak najszybciej

1. Nie wiem

2.Naprawa polegała na wymianie uszczelki pod głowicą plus wymiana sprzęgła i rozrządu + pasek alternatora bo jak rozkładał głowice to silnik tak zarzygał płynami że tylko płakać było. Generalnie problem z uszczelką w aucie żony polegał na wycieku oleju. Tutaj nad filtrem oleju. Płyny się nie zmieszały!

3.Miało być planowanie głowicy bez oglądania czy trzeba czy nie. Nie wiem. Nie wiem. Nie wiem.

 

Dodano: 11 mar 2017 - 14:34

Jak miałeś to z wymianą sprzęgła plus simmeringu jak rozumiem, to cena nie taka straszna w sumie. Ale nie bardzo rozumiem, stwierdził, że źle założona uszczelka i Cię olał sugerując przegonienie samochodu? :blink:

Tak wtedy jeszcze nie widziałem że ubyło płynu w zbiorniczku dolałem i zobaczymy co dalej będzie. Dokładnie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 7 miesięcy temu...

Mamy listopad historia z wymianą uszczelki skończyła się tak że cały czas ginie mi gdzieś płyn chłodniczy. Po wymianie uszczelki magik powiedział że jak będę teraz zmieniał olej to koniecznie lać 10W40. Tym wprawił mnie w stan zdziwienia. Generalnie wywaliłem kupe kasy i d%^a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.03.2017 o 12:31, Marek38 napisał:

Niestety mija tydzień z rury wydechowej po prze gazowaniu napierdziela woda z rury wydechowej. Ubywa również płynu chłodzącego ze zbiorniczka wyrównawczego. Diagnoza to źle złożona uszczelka pod głowicą. Bo skąd by leciało.

Obecnie mamy 27.11.2017 r i napisałeś "cały czas ginie mi gdzieś płyn chłodniczy." Całkowicie odmienna ocena od pierwotnej. Czy na Mazowszu nie ma kumatych mechaników aby usunąć tą usterkę? Polecam olej VALVOLINE SYNPOWER 5W40 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!