Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Chcę kupić Megane III


wallygraf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ogłoszenie dotyczy RENAULT MEGANE 2010R *1.6* HAND FREE* 110KM* i taki by mnie interesował.

Czy jest ktoś z okolic, bo ja mam ponad 300 km żeby ocenić stan blacharsko lakierniczy auta. Sprzedawca twierdzi że oryginał.

VIN auta VF1BZ0V0642680024 sprawdziałem i pasuje do opisu auta.

Proszę o opinie?

OGŁOSZENIE Megane III

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej ma rację, zrobiony na cudo po co to?, photoshop, 200k najechane może nie kręcony he.

Dobre auto nie potrzebuje takiej reklamy, leon zawodowiec, dla mnie szkoda paliwa na oglądanie.

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.7 Ludzie :!:

Czytajcie przed wysłaniem to co palce "nastukały" na klawiszach :!:

Poprawcie, wstawcie odpowiednie znaki przestankowe. Zacznijcie nowe zdanie wielką literą :!:

Nikt was nie goni :!: Nie ogłaszaliśmy konkursu wklepywania literek na czas :!: ;)

Trochę szacunku dla czytających. -Prezes

Edytowane przez tomgrandtour
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wallygraf, o tym,że handlarz odpicował już tu zostało powiedziane. Weź jeszcze i to pod uwagę,że często coś wychodzi po zakupie, różne niespodzianki.Techniczne i w papierach. I co, będziesz gnał 300 km potem do komisu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem raport do vinu i nic dziwnego nie ma. Wyposażenie i przebieg by pasował i ten 178 i ten 194 bo wizyta była przy 168 w 2015. Szukam dalej ale jak znajdę megane III w tamtym kierunku to przejadę zobaczyć.

 

Dodano: 02 mar 2017 - 17:32

Teraz znalazłem takie autko rocznik i wyposażenie ok jak za tą cenę. Proszę o opinie czy warto? Jeżeli macie coś innego do 27000 (benzynka najlepiej 1.6 klima automat pakiet skórzany tempomat) proszę o propozycje.

 

Ogłoszenie Megane-Koszalin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Ja będę chciał sprzedać swoją Megane 1, 2 Tce energy 130KM w wakacje, jestem pierwszym właścicielem od nowości z salonu wyjechałem w styczniu 2015. Olej wymieniłem co 15tys/km. Autko ma najechane 62 tyś. Dlaczego chcę sprzedać? Bo mam kase odłożoną na Mazde CX3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygotuj się na hałaśliwy silnik po przesiadce z dość cichego Megana, jak i ilość z tyłu na poziomie Fiata Punto I. Wnętrze Mazdy porażka, ciasne, typowo japońskie. Mazda CX-3 to nic innego jak Punto w ładnym opakowaniu... Portal Auto-Decibel podaje że Mazda CX-3 jest przy prędkościach 100,120 i 140 km/h o 2 decybele głośniejsza od Megana III 1.2 TCe. 2 decybele niby nie dużo, ale w praktyce to bardzo dużo. Kolejne 2 decybele dodane to poziom akustyczny Dacii, jak wiadomo tam wyciszenia w ogóle nie ma. Jazda z prędkością 100 czy 120 km/h przypomina jazdę Żukiem czy Nyską... :)

Edytowane przez mayn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba we wszystkich Mazdach jest bolączka, złego wyciszenia, słabych blach. Ale przynajmniej maja silniki normalne 2,0 120KM albo 2,0 165KM, zawsze można auto wyciszyć i obkleić folią, fakt że są to dodatkowe pieniądze ale dzięki temu pozbywasz się obaw, przynajmniej po części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem na forum Mazdy o CX-3 ludzie sobie chwalą, wiem że to jest samochód na poziomie segmentu B powstał na płycie Mazdy 2, także nie będę się tutaj zachwycał Mazdą nie wiadomo jak, najpierw trzeba się umówić na jazdę próbną jak nie przypasuje to wtedy będę się zastanawiał nad czymś innym, nie ma dużego wyboru, a nowa Meganka jest naprawdę wybornym samochodem ale znowu ładować się w silnik 1,2 :( i po raz trzeci zostać w Renault :( nie mówię absolutnie że to złe samochody ale chyba czas poczekać na lepsze czasy kiedy to ponoć Renault wypuści z Nissanem 1,3 Tce i kucy 140 albo 150. Wydaję mi się że po jeździe próbnej MIV (Hatchback) jest mniej miejsca jak w MIII (Hatchback), na pewno bagażnik jest mniejszy i mniej miejsca na stopy na tylnej kanapie. Niech Renault wprowadzi jakieś normalne silniki bo konkurencja już to zrobiła!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!