Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Gdzie tkwi haczyk ? Megane Grandtour


filok

Rekomendowane odpowiedzi

pisałem do nich i mi odpisał Herr Dirk Galley :) ale żadnych konkretów tyle że zapraszają na ogledziny

narazie umawiam się z tym prywatnym zobaczymy co z tego wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety w PL auta nie kupisz dobrego i pewnego chyba ze w salonie nowe a i z tym mogą być problemy

szukam dalej mam parę na oku w DE i może coś z tego wyjdzie

jak już coś kupię to się pochwalę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko masz czas i kasę to jedz po auto do Niemiec, ale tylko od prywatnego, żadnych komisów.

Te hasła, że niemiec płakał jak sprzedawał itd. hehe.

Szwagier jak kupował wóz na Bawarii od prywatnego na jakiejś wsi, z 8 lat temu, to ich gospodarze na obiad zaprosili, do dzisiaj to wspomina :mrgreen: .

Auto serwisowane w Aso, bo tam nikt nie naprawia w garażu, papiery, igła, zadowolony pojeździł kilka lat i poszedł dalej.

Taka historyjka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dwie

jedna od prywatnego

a druga z salonu Reno w DE

zobaczymy

narazie musze je jeszcze sprawdzić po VIN

tylko z ceną ciężko się z nimi dogadać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli nie brzydzisz się autami po leasingu to mam sprawdzone miejsce. Parę osób z mojego otoczenia i teraz ja, kupiło tam auta. Nawet teraz mają Megi w kombi, tylko że 1.6. Jeśli koniecznie szukasz 1.4 lub 1.2 TCe, to trzeba do nich dzwonić przynajmniej raz na tydzień, bo sytuacja ze stanem aut zmienia się bardzo dynamicznie. Ja na swoją polowałem miesiąc.

https://www.otomoto.pl/oferta/renault-megane-1-6-16v-dynamique-110km-salon-polska-gwarancja-ID6yLTe7.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Już znalazłem swoją :)

byłem po nią w piatek w DE w Fuldzie

auto kupiłem w salonie Reno zostało zostawione przez poprzedniego własciciela w rozliczeniu

rok 2013 przejechane 62.000 stan igła

auto sprawdzone w ASO po numerze VIN oraz dostałem na nie roczną gwarancję obemującą wszystkie warsztaty samochodowe w PL nie tylko ASO

podejście do klienta mają niesamowite czułem się jak bym miał w kieszeni z 100.000 eur i przyjechał po Talismana :)))

teraz jestem na etapie rejestrowania w PL

na fotce zaraz po podrózy na autolawecie do PL

post-1509-0-59662500-1489411138_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzenie po numerze to za mało. Szkoda, że nie sprawdziłeś fizycznie na stacji diagnostycznej lub w ASO

Nie za bardzo rozumie " dostałem na nie roczną gwarancję obejmującą wszystkie warsztaty samochodowe w PL nie tylko ASO " - na jakiej podstawie, proszę o szczegóły .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie było fizycznej możliwośći sprawdzenia na stacji diagnostycznej w DE lub ASO

miałem ze sobą dwóch mechaników samochodowych oraz siebie który trochę porobił u lakiernika prywatnego kiedyś :)

co do gwarancji trwa ona 12 miesięcy od dnia zakupu

na moje pytanie czy w razie usterki będę musiał wieź samochód do Fuldy sprzedający powiedział ze absolutnie daję samochód do warsztatu ( nie musi być ASO) i dzwonię do nich resztę oni załatwiają

mam nadzieję że z tego nie będę musiał korzystać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!