Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Siłownik elektryczny szyby tył z Scenic I phII do phI


Rekomendowane odpowiedzi

Znowu problem,doinwestowuje Scenika I phI mojej żony,zrobiona blacharka tj: podłoga, progi wymienione, reperaturki nadkoli wymienione, pomalowany, dostał alumy ori Renault, lampy tylne z phII, komputer pokładowy, nowy wydech, poduchę pasażera, sterowanie radia z kierownicy plus ori radio z wyświetlaczem i zmieniarką. Dopracowuje jeszcze montaż Climatronica mam już komplet, ale do sedna sprawy.Zakupiłem z rozbitego Scenica I phII kompletne mechanizmy sterowania elektrycznego szyb tylnych wraz z wiązkami oraz przełącznikami, biorąc z phII wykręcając nie zwróciłem uwahi iż te siłowniki elektryczne szyb są przykręcane trzema srubami na środku drzwi na dole a w mym Sceniku I phI są montowane po lewej i prawej srodkowej części tam gdzie ręczny mechanizm opuszczania szyb na trzy śruby. Teraz moje pytanie: czy da się jakoś zaadaptować siłowniki elektryczne z Scenika I phII do Scenika I phI czy jednak nici z tego i czeka mnie wymiana siłowników na przedliftowe? Może ktoś miał podobny problem i podpowie jak go rozwiązał. Dodam iż z kabelkologią już sobie poradziłem i po wpięciu w słupek wiązki już mam sterowanie szyb tył z panela koło kierownicy po lewej stronie oraz sterowanie szybami z włączników w drzwiaxh tylnych plus podświetlenie - miernik mym przyjacielem - ha,ha.

 

Temat do zamknięcia.

 

Zostają siłowniki z phII, nie dało mi dzisiaj spokoju poszedłem pokombinowałem, kilka otworów powiertałem, trochę młotkiem i majzlem blachy podkrzywiłem i spasowałem idealnie te siłowniki. Sczeniak zony już ma wszystkie szybki elektryczne. Dodam ze kabelkologia z manuala megi phI różni się całkowicie kolorami we włącznikach.

post-98127-0-51335300-1488405254_thumb.jpg

post-98127-0-10904700-1488405266_thumb.jpg

Edytowane przez Alanos77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!