Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Ponieważ temat się pojawił, zastanawialiśmy się z Miłoszem czy tego nie da się rozwiązać "szybciej" niż ASO, które musi pisać maile do centrali...

Panowie może takie coś jak spryskiwacze z laguna/megane 2/3? (nie chcę wrzucać linków z allegro żeby ktoś nie posądził o reklamę)

Za parę zł gdyby podeszło to problem z głowy.

post-98739-0-97596600-1488446091_thumb.jpg

Edytowane przez semthex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...
1 godzinę temu, radosny napisał:

Nie papuguj.

Spójrz do tego tematu https://megane.com.pl/topic/75812-spryskiwacze/ W sobotę jadę do serwisu.

lapka2.gif

REGULAMIN

5.13    Pisząc odpowiedź kategorycznie zabrania się cytowania w całości treści postu, który widnieje na liście napisanych jako ostatni. - mireczek01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.03.2017 o 10:14, semthex napisał:

Ponieważ temat się pojawił, zastanawialiśmy się z Miłoszem czy tego nie da się rozwiązać "szybciej" niż ASO, które musi pisać maile do centrali...

Panowie może takie coś jak spryskiwacze z laguna/megane 2/3? (nie chcę wrzucać linków z allegro żeby ktoś nie posądził o reklamę)

Za parę zł gdyby podeszło to problem z głowy.

post-98739-0-97596600-1488446091_thumb.jpg

U mnie ten sam problem. Nie chcę tracić czasu na ASO. Zamówiłem na allegro za 18 zł komplet (z wysyłką).

Sam wymienię i z bani...

Dziękuję za podpowiedź. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy panowie na efekty podmiany - liczymy na pełen sukces i jakiś tutorial, żeby powtórzyć to samo w naszych megankach, bo przy 120km/h to prawie nic ze spryskiwaczy do szyby nie dolatuje :( Co z tego, że wczoraj wymieniłem pióra wycieraczek, skoro na sucho zbierają ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.01.2018 o 23:46, kornik1986 napisał:

U mnie ten sam problem. Nie chcę tracić czasu na ASO. Zamówiłem na allegro za 18 zł komplet (z wysyłką).

Sam wymienię i z bani...

Dziękuję za podpowiedź. 

 

Też jestem zainteresowany efektami podmiany bo i u mnie spryskiwanie szyby mało efektywne.

Znalazłem też na necie spryskiwacze do MIV w wersji z 3 dyszami.

http://allegro.pl/dysza-spryskiwacza-spryskiwacz-renault-megane-iv-i6841551032.html

 

http://www.skleprenaultwarszawa.pl/pl/p/Spryskiwacz-szyby-przedniej-dysza-RENAULT-MEGANE-IV-nowy%2C-oryginalny/1604

 

Pytanie czy po wymianie na takie efekty będą zadowalające.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadam - nie, efekty nie będą zadowalające. w GC trzypunktowe są w standardzie. a i tak powyżej 100km/h pryskanie na szybę jest totalnym żartem. Nie wiem co jest nie tak z tymi spryskiwaczami. Pierwszy raz mam takie kiepskie spryskiwacze, a kilkoma samochodami już jeździłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim HB z listopada 2016 trzypunktowe też były od początku. Jednak poza relatywnie słabą pompką bardziej irytuje mnie to, że czasami pierwszy przebieg wycieraczki robią po suchym a dopiero potem pojawia się płyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ustalmy o jakich trzypunktowych mówimy. U mnie są trzypunktowe rozpylające i ledwo dolatuje do szyby. W sobotę byłem w ASO i zaproponowali mi wymianę też na trzypunktowe ale zwykłe (oczywiście mieli się odezwać w poniedziałek  i do dzisiaj jest cisza, ale to już inna sprawa). Mam nadzieję, że wymiana dojdzie do skutku i wtedy napiszę ci i jak. Z ciekawostek to dowiedziałem się, że w połowie roku ma być oficjalna poprawka spryskiwaczy, nie wiem tylko co miałoby być zmieniane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja właśnie mam 3-punktowe... i nawet sam próbowałem nimi manipulować góra dół, ale im wyżej ustawiam, tym słabiej leją przy dużych prędkościach, więc mam teraz tak, że na postoju płyn dolatuje tak na wysokość 1/3 - 1/2 szyby, a w czasie jazdy 1/10 szyby i tylko dzięki temu, że rozlewa się po wycieraczkach to mam wyczyszczone 70% szyby...

 

A i jeszcze druga rzecz, może komuś też to przeszkadza, ale u mnie wydaje mi się, że wycieraczki za mało zbierają dziadostwa patrząc przez szybę na lewo od kierowcy przy słupku. Jak mam ją zachlapaną śniegiem, to jakieś 10cm po lewej stronie mam nie odgarnięte, tak, że zasłoniętej przestrzeni razem ze słupkiem A mam ponad 20cm = strasznie kiepsko widać w lewą stronę... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!