Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakup reflektorów do Megane 2 ph 1


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, temat może nie związany stricte z kupnem auta, ale chce wymienić w swojej Megane 1.9 dci 2005 grandtour przednie reflektory. Podam linki do reflektorów które by mnie interesowały. Prosiłbym o ocenę. Na marginesie kupno tych lamp używanych graniczy z cudem...

 

Mój odnośnik

 

 

Mój odnośnik

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem o tym bo właśnie mam "made in taiwan". Chodzi mi o ocene tego czy akurat te dwie lampy będą dobre. Pochodzą z różnych aut - pewnie inny rocznik, ale stan mają podobny. Warto takie kupić?

 

Dodano: 03 mar 2017 - 20:17

Proszę powiedzcie mi jedną rzecz bo dziś jak podjechałem po prawy reflektor z aukcji którą podałem wcześniej to moim oczom ukazała się lampa która na kloszu miała obok migacza "Valeo" czyli tak jak powinno być, ale oględziny od strony wkładania żarówek pokazały napis "made in turkey" i wszędzie dużymi literami "FARBA" tak jak na zdjęciu w prawym górnym rogu (do góry nogami napis) Mój odnośnik . Czy to też jest oryginał bo facet się zarzekał że 100 % oryginalna. Dodam że nie było żadnej naklejki ze strzałkami ani z homologacją itp. był za to napis "Renault" więc tym bardziej zgłupiałem. Czy ktoś majstrował przy tej lampie żeby była niby oryginalna czy jak to wygląda rzeczywiście? Rozmowa telefoniczna z użytkownikiem " peugeot206.88" zakończyła się tym żebym jej nie brał i posłuchałem, lecz czy na pewno dobrze zrobiłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat mam zdemontowany reflektor (musiałem wymienić wtyczkę żarówki H7) i zobacz jak wygląda oryginalny z 2003r.

post-3433-0-03147600-1488571646_thumb.jpg post-3433-0-07960600-1488571658_thumb.jpg post-3433-0-16378600-1488571680_thumb.jpg post-3433-0-65165500-1488571697_thumb.jpg post-3433-0-77205900-1488571720_thumb.jpg

Edytowane przez aston76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wtorek będzie sądnym dniem bo wtedy przyjdą lampki :) zobaczymy jak się będą sprawdzać bo te co mam teraz TYC to świecą na 3 metry...

 

Dodano: 09 mar 2017 - 23:53

A więc już po wszystkim. Efekt zmiany reflektorów określę jednym słowem- rewelacja! Ojciec zrobił się lekko zazdrosny bo po zamontowaniu żarówek Bosma +100% lepiej autko świeci niż jego Touran '09 na soczewkach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam DEPO W MEGANE III i nie narzekam, w cale nie jest tak jak piszą że świecą gdzie chcą, trzeba je dobrze ustawić, dobre żarówki i świecą lepiej niż nie jedne oryginały używane, wiadome że nie jest to soczewka, ale świeci bardo dobrze , a jeśli ktoś chce rewelacje to nówka kosztuje 1000zl w ASO jedna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A więc już po wszystkim. Efekt zmiany reflektorów określę jednym słowem- rewelacja! Ojciec zrobił się lekko zazdrosny bo po zamontowaniu żarówek Bosma +100% lepiej autko świeci niż jego Touran '09 na soczewkach :)

 

Mam nadzieje że pomogłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Wymieniłem w weekend oba reflektory przednie ze względu na kolizję. Gdy dzisiaj byłem u diagnosty ustawić światła to stwierdził, że źle są albo zamontowane żarówki albo silniczki bo strumień światła jest za nisko. Jest poza zakresem regulacji w nowej lampie. 
Czy silniczek z poprzednich lamp może nie pasować do nowych lamp DEPO? Na przykład, że ten ruch jest za bardzo ograniczony i świecą za nisko? Czy jest jakaś ewentualnie możliwość regulacji tego w samej lampie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!