Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane Grandtour 1.9 dci GT Line - Ocena ogłoszenia


Vito84

Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie o tym ogłoszeniu? Co myślicie o cenie?

Sprowadzony z Włoch. Uderzony tyłem. Wisi od końca 26 lutego. Wpierw cena była 36900, obecnie spadła do 34900.

Czy serwis ASO będzie w stanie powiedzieć coś po VIN(serwis, przebiegi)? Sprawdzałem na różnych stronach w internecie, ale proponują bardzo okrojony zakres.

Będę wdzięczny za opinie. Ze zdjęć wygląda, że buda nie była ruszona.

 

Link do ogłoszenia.

 

LQ

thumb_hosting_zdjec_1489758166__1.png thumb_hosting_zdjec_1489758179__2.png thumb_hosting_zdjec_1489758192__3.png

 

HQ

thumb_hosting_zdjec_1489752615__img_5970.jpg thumb_hosting_zdjec_1489752681__img_5969.jpg thumb_hosting_zdjec_1489752778__img_5971.jpg

 

Update(2017-03-18):

 

Sprzedający, przywitał się po czym bez słowa gdzieś pojechał zostawiając mnie z nieznającym tematu wspólnikiem :) Finalnie nic się nie dowiedziałem :) Myślałem, że dowiem się konkretów osobiście, bo przez telefon dostałem zdawkowe, że jest super.

 

Jeśli chodzi o auto, to nie zachwyciło. Okazało się, że klepane były oba błotniki tylne(prawy lekko przy samej lampie). Klapa raczej nowa, albo z dawcy(lakier wyszedł ok. 150 mikronów). Z lewej strony co widać na zdjęciach nie jest zgrana pozioma linia przetłoczenia pod lampą. Samo lakierowanie dobre, chociaż był mokry. Faktura lakieru taka sama na malowanych elementach i reszcie. Maska ma parę odprysków/wżerek. Jedna znacząca po ptasich odchodach. Samo polerowanie może nie wystarczyć bo przeżarło bezbarwny. Szyba przednia do wymiany. Pęknięcie średnicy 5zł. Dobre mrozy i strzeli cała. Zdziwiły mnie dwie rzeczy. Na wolnych wibrowała delikatnie kierownica(poduszki?). Druga sprawa to mocno głośny silnik(traktor). Oglądałem tego samego dnia 1.5 dci z deklarowanym 120k i było dużo ciszej oraz zero wibracji na kole. Subiektywnie, ale to moje zdanie nie wygląda na 50k przebiegu. Dla mnie stracony czas, chociaż miałem blisko.

 

VIN: VF1KZ1S06465757466

Edytowane przez Vito84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASO sprawdzi wpisy serwisowe, Ja kupiłem pol Roku temu takiego samego Grantoura tylko bez pakietu GT ( 2011 ;1.9dci dynamique + navi) za 10 tyś zł mniej .

Ja bym wiecej niż 30tyś nie dał za niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ASO sprawdzi wpisy serwisowe, Ja kupiłem pol Roku temu takiego samego Grantoura tylko bez pakietu GT ( 2011 ;1.9dci dynamique + navi) za 10 tyś zł mniej .

Ja bym wiecej niż 30tyś nie dał za niego.

 

Dzięki za odpowiedź. Na którym etapie takiego samego za te 10tyś mniej? Przed naprawą czy już zrobionego? Też miał podobne uszkodzenia?

Edytowane przez Vito84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zegary nie zawsze. Ja mam cyfrowe i widziałem kilka ogłoszeń (wszystkie auta import) z cyfrowymi. Wg mnie była taka opcja tam. Niemożliwe żeby był tak duży odsetek aut z kombinowanymi zegarami. Z moimi nic nie było grzebane - przebieg oryginalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie wierze, ze Renault wypuszczało cyfrowe w GT/GTline skoro z tego co pamiętam w reklamówkach prasowych zegary były listowane jako cześć pakietów :P. W Polsce oczywiście spotykane, zbiegiem okoliczności właśnie z importu... na mobile.de jak dawniej patrzyłem jakoś nie za bardzo.

Edytowane przez behbeh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!