Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

ułamane górne mocowanie reflektora


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

po odebraniu auta z serwisu - regeneracja alternatora - zauważyłem, że zderzak i reflektor z prawej strony ma dużo większą szczelinę (wchodzi palec wskazujący) na styku z maską silnika i błotnikiem. Po zdjęciu osłony okazało się że urwane jest górne mocowanie prawej lampy. Nie wiem czy to jest skutek czy przyczyna błędnego zmontowania przedniego pasa. Jest możliwość zespawać ten uchwyt?

Jak to możliwe, że jest to wszystko krzywo zmontowane? Da się zmontować belkę inaczej niż była oryginalne, istnieje możliwość regulacji przy montażu przedniego pasa, zderzaka itp.?

Zły jestem, dbam o auto chociaż ma już 11 lat, naprawiam tylko w serwisie i pewnie nie zechcą uznać swojej winy mówiąc że tak już było :(

post-14325-0-81491100-1489931258_thumb.jpg

post-14325-0-43025200-1489931341_thumb.jpg

post-14325-0-63616000-1489931582_thumb.jpg

Edytowane przez [email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem już jakiś czas temu, zorientowałem się dopiero po nocnej jeździe jak światło było za krótkie i trzeba było dość znacznie do góry podnieść. Potem dopiero pokojarzyłem fakty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaje że coś jest źle złożone ale to że ułamany jest górny uchwyt lampy to pewne, pod osłoną widać.

Może ułamane było wcześniej, chociaż od nowości nie było rozbierane a auto tylko u nich robię....

Zastanawiam się czy jest możliwość inaczej złożyć przedni pas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy w 1.9 to by wyszło ale w 1.6 u znajomego w MII wyjęliśmy altka górą po odkręceniu dolnej poduszki, podparciu silnika od dołu na lewarku i odkręceniu górnej olejowej, silnik na max do tyłu i jakoś wyszedł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Robił to serwis, mają zapewne swoje procedury serwisowe.

 

Dodano: 16 kwi 2017 - 22:12

Poprawili, jest o niebo lepiej:) Nie wiem co było nie tak ale widocznie coś można było skręcić lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!