Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

megane coach, dziura pod akumulatorem i problem POMOCY!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem tu nowy :)

Mam problem, zauwazylem od jakiegos czasu ze malem mokre dywaniki,ale tylko z prawej strony! Okazlo sie ze w miejscu akumaulatora bylo nieciakwie i przezarte dosc sporo i o golnie kanaliki pozatykane, i tedy sie dostawa woda, ale do rzeczy. Oddalem auto do lakiernika i on stwierdzil ze nie da sie tego pospawac ,ale naprawi to po swojemu czyli oczysciel wszystko polozyljakis czerwony antyorozyjny podklad chyba , pozniej uszczelnil ta mata szklana i na koneic połozyl konserwacje taa czarna, i wlasnie tu sie pojawia problem , bo minelo z miesiac od tej naprawy a w aucie ciagle czuc ten chemiczny zapach konserwcji tzn duzo mniej jak z poczatku, ale czuc , tam zdaje sie jest zasysane powietrze do kabiny i dlatego to czuc. I teraz pytanie czy mogl w tamtym mijescu tak zrobic? bo z tego co zauwalem ta blacha sie troche nagrzewa od silnika i z drugiej strony czuc cieplo i wlasnie tam jest ta konserwacja , i pod wplywem ciepła sie to wyzwala??? Czy wkoncu to zaschnie i wyparuje i nie bedzie problemu? czy trzeba to zdzerac i cos innego wykombinowac? Jeszcze jutro zakladam filtr kabinowy weglowy zobacze czy to cos da.

A i drugie pytanie, czy nad akumualtorem powinna byc jjakas zaslepka tak jak ma to miejsce z drugiej strony przy filtrze pyłkowym?

sorry za bledy jak cos :)

 

Dodano: 31 mar 2017 - 22:14

post-99637-0-56213600-1490994716_thumb.jpg

 

przesyłam zdjecie pogladowe auta:) zaznaczam ze za auto zapłacilem 200zł , rocznik 96, wszystko w elektryce, kliamtyzacja, gaz sekwencyjny spalanie wynosi 7.5L przy spokojniej jezdzie.

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 - pl-literki, 5.7 - logika wypowiedzi i ortografia

Zacznij od przeczytania regulaminu, potem użyj <szukaj>.

Przed wysłaniem na forum przeczytaj to co napisałeś i popraw błędy

P_r_z_e_m_o

 

Dodano: 01 kwi 2017 - 18:34

To forum, czy tylko ogladanie postów ??? nikit nic nie wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!