Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Zakup Megane III Grandtour 2.0T GT


MarSt

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry wszystkim,

od jakiegoś czasu rozglądam się za Megane III Grandtour z benzynowym 2.0T 180KM. Jako że w polskich serwisach typu Otomoto egzemplarzy jest jak na lekarstwo to prawdopodobnie będzie on sprowadzany od naszych zachodnich sąsiadów. Do wydania mam tak do 45k zł + opłaty.

Wg mobile.de czy autoscout24.de na wersję GT trzeba liczyć tak do 10 tys. euro za rocznik 2010/2011. Możecie mi powiedzieć czy te ceny są normalne, czy nie za dużo jak na ten rocznik ? :) Poniżej przykładowe ogłoszenia.

link1

link2

Druga sprawa, że te przebiegi wydają się być nierealnie niskie. Samochód w GT i silnikiem 2.0T bardzo mi się podoba, ale zaczynam wątpić w opłacalność tego całego przedsięwzięcia (wiem, że dobre kosztuje). Dodam, że w przyszłości będzie tam LPG. Teraz jeżdżę Civicem VII 2001 1.4 90KM i obiecałem sobie, że kolejny samochód będzie miał trochę więcej pod maską, a dziennie z i do pracy robię 70-80km (70:30 trasa:miasto).

Co o tym sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auta benzynowe raczej nie służą do codziennego tyrania w pracy, biznesu.

Do cen aut z importu należy doliczyć ok.5000 zł przy własnym sprowadzeniu, ale masz pewniejsze auto i przebieg rzeczywisty.

Przebieg aut handlarzy maleje - po przekroczeniu naszej granicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co mnie przedrzeźniasz :?:

Czemu uważasz że aut benzynowych nie używa się do codzienny dojazdów do pracy. Jeśli do pracy masz kilka kilometrów nie opłaca się kupować diesla bo tylko będzie się psuł. Jak pisze autor wątku docelowo ląduje w nim LPG i koszty lecą o połowę a nie ma tam tych wszystkich bzdur tak wrażliwych na jakość paliwa jak w dieslu.

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.13 -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej-2010 sporo dobrych informacji dajesz, ale weź już nie uogólniaj na każdym kroku. Jak widzę podchodzisz do tematu od drugiej strony: samochód sprowadzony jest zły, samochód od handlarza/z komisu jest zły. Nie, nie każdy. Co innego ostrzec innych, a co innego nie wnosząc wiele do dyskusji podawać swoją wizję świata którą określiłem jak wyżej. Z mojej strony koniec OT.

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święte słowa kolegi Pizza, ja użytkuję benzynę z gazem robię nią 3,5 tys. miesięcznie. Jeśli kolega woli benzynę, to nie należy mu wciskać disla na siłę i opowiadania bzdur, że benzyna nie jest do dużych przebiegów.

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!