Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

brak świateł przeciwmgielnych przednich renault megane III rocznik 2009


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam problem ze światłami przeciwmgielnymi przednimi! Czy ktoś może mi proszę napisać gdzie znajduje się bezpiecznik do tych świateł bo jedyne co znalazłem to kostka przekaźnikowa w komorze silnika ale samego bezpiecznika nie mogę znaleźć.

proszę bardzo o pomoc i z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dziale download masz wykaz bezpieczników i przekaźników do megane III. Wystarczy sobie ściągnąć i będziesz miał wiedzę. Bezpiecznik od świateł mijania znajduje się w module zabezpieczeń i połączeń (UPC) pod maską. Numer bezpiecznika 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich.

Podpinając się do zagadnienia nieświecących świateł przeciwmgielnych chciałbym się zapytać jakie żarówki tam siedzą? Będę zmuszony do zdjęcia zderzaka przy okazji wycieku płynu do spryskiwaczy więc chciałbym to zrobić za jednym razem. A bez zderzaka może być ciężko podjechać do sklepu w poszukiwaniu żarówek ;)

Mam Megane 3 z 2009 roku 1.5 dCi. Niestety twórcy nie podali informacji w instrukcji o typie tej żarówki.

Może ktoś z kolegów forumowiczów ma ewentualnie jakiś spis kompletu żarówek występujących w tym modelu?

Pozdrawiam,

Piotrek

Edytowane przez piroksen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam,

 

Megane 2014, po przekręceniu manetki świateł słychać przekaźnik pod maską, włącza się kontrolka na desce jednak żadne z przeciwmgielnych przednich się nie zapala. Bezpiecznik sprawdzony -wymieniony na nowy. Ma ktoś jakiś pomysł? Nie chce mi się ściągać zderzaka żeby sprawdzić żarówki. Szczerze wątpię żeby problem leżał po stornie żarówek - przepaliły się dwie na raz?! Może przyczyna w jakiejś kostce - czytałem, że scenicu II potrafiła się rozłączyć. Może ktoś miał podobny problem.

Z góry dziękuję za pomoc i pomysły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!