Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Dziwne dźwięki - megane IV 1,2 130 km


Rekomendowane odpowiedzi

Witaj

Może skoro to globalny problem to w końcu będzie jakieś rozwiązanie bo ja już mam dość. Może spróbujmy napisać reklamację na oficjalnej stronie renault albo podaj mi adres do Twojego ASO to może coś napiszę.

Mi się wydaje, że u mnie problem leży gdzieś na przełożeniu a bardzo słychać to na zimnym silniku normalnie jak by miała się rozlecieć skrzynia a jak jeździłem do serwisu to nikt nic nie słyszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem w Hiszpani maja podobny problem i nie mogą go rozwiązać

 

Dodano: 04 lip 2017 - 15:46

Witajcie

Chcę złożyć oficjalna skargę więc jeśli ktoś ma podobny problem proszę o informację na forum.

 

Dodano: 05 lip 2017 - 15:34

Witajcie

Skontaktowałem się z Biurem ochrony konsumenta w Warszawie obiecali pomoc więc jeśli ktoś ma podobne przypadki z autem jak u mnie proszę o informację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz maila do Urzędu Ochrony Konsumentów i opisz całą sytuację adres [email protected]

Ja wysłałem maila dodatkowo do renault na adres [email protected] do wiadomości UOK .

Dodatkowo zadzwoń proszę do Pana Macieja Kucharczyka z UOK pod nr 225560352 i powiedz o całej sytuacji . Ja mam do niego dzwonić w poniedziałek bo jest teraz na urlopie może coś podziałają. Z tego co wiem to akcja serwisowa dotycząca skrzyń biegów jest prowadzona ale mojego numeru vin tam nie ma. Napisz mi mail z Twoim nr tel. na adres [email protected] oddzwonię to pogadamy tylko napisz tutaj że wysłałeś mi mail bo rzadko na to konto wchodzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, skontaktuję się i podam nr. Mojego VIN'u też nie ma na liście. Puki co sam prowadzę "prywatną wojnę" z kontakt.klient@xxxx ponieważ mam w aucie taki a'la utworek Manamu - "Cykady na cykladach" :) tzn problemy z przekaźnikiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że ten szum to po prostu pompowanie powietrza przez Turbo do komory spalania sum wynika z tego że przepustnica nie jest otwarta do końca tylko uchylona a turbina ma zmienną geometrię i żeby nie było Turbo dziury to po prostu tak to działa ja u siebie też to słyszę. Może tam też jest jakiś zawór ktory redukuje ciśnienie w układzie. Według mnie po prostu nie widzę problemu te silniki tak mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak masz rację tak jest ale u mnie słychać brzeczenie ze skrzyni biegów lub sprzęgła, bo nawet przy zmianie biegów słychać i podczas hamowania silnikiem a wtedy turbina nie działa. Mamy różne przypadki na to wygląda.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!