Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Wybór silnika 1.2 TCe 130 v 1.5 dCi 110


darekgt

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio założyłem boxa - na hamowni wyszło mi 127KM i prawie 300NM. Docelowo zamierzam jednak zamienić go na wirusa - dojdzie pewnie jeszcze kilka koni.

 

Napiszesz coś więcej? Jaki koszt? Jak wrażenia? Czemu chcesz zmienić boxa na wirusa i co to znaczy? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzrost dynamiki jest ładnie odczuwalny począwszy od 2 tys rpm do końca - nawet moja Żona to dostrzega a to już sukces :)

Spalanie - przy normalnej jeździe pozostało na tym samym poziomie, przy dynamicznej -chyba nieznacznie wzrosło - z racji zmieniającej się teraz pory roku ciężko trudno jednak o dokładną weryfikację.

Przekłamywać za to bardziej zaczął komputer - spalanie podawane jest zaniżone w stosunku do realnego.

Nieco głośniej podczas dynamicznego przyspieszania pracują wtryski.

 

Zapłaciłem 1100 zł.

Edytowane przez tomekrus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Przy boxie nie stracisz GW bo zawsze możesz go odpiąć , przy chipie czyli ingerencji w oprogramowanie niestety jak sie pokapują w salonie to już tracisz , sam stoję przed tym problemem co zrobić czy czekać do konca GW w mIV TCE 130KM

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.7 Ludzie :!:

Czytajcie przed wysłaniem to co palce "nastukały" na klawiszach :!:

Poprawcie, wstawcie odpowiednie znaki przestankowe. Zacznijcie nowe zdanie wielką literą :!:

Nikt was nie goni :!: Nie ogłaszaliśmy konkursu wklepywania literek na czas :!: ;)

Trochę szacunku dla czytających. -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...

Witam, dawno nie pisalem tutaj, jestem w pracy i nie moge uzywac Polskich liter z gory przepraszam i prosze o wyrozumialosc Prezes.

Jednak zostaje przy benzynie, i przy mojej Megane III ph III, zastanawiam sie nad chipem po powrocie do kraju, podniesc moc i Nm do opcjonalnych wartosci nie wiem jeszcze jakich bo nie znalazlem osob ktore chipowaly 1,2 Tce 130KM  jak bede chipowal to zrobie filmik jak nie zapomne. Mam nadzieje ze ze 132KM ( o ile tyle mam heh) da rade podniesc moc do 145 KM i z 205 Nm do 250Nm ale to juz musi zobaczyc czarodziej na chamowni. Megana ma najechane juz ponad 70 tysi nic sie nie dzieje, oleju bierze okolo 1,2 L na 12 tys, km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jechalem MIV intense bo zastanawialem sie nad zmiana, duzo lepszy wyglad zewnetrzny i wewnetrzny ale zdawalo mi sie ze jest mniej miejsca z tylu, szczegolnie na stopy ciezko wchodza nogi pod fotel no i bagaznik jest mnieszy i zdecydowalem ze nie bede zmienial nie chce doplacac 30 tys.zl do nowej MIV bede raczej pomykal swoja jeszcze przez jakis czas, po co sprzedawac jak cos jest dobre i nie zawodzi, i malo pali. Jak narazie nie moge narzekac na stan samochodu mimo przejechanych ponad 70 tys km. olej zmieniam co okolo 12tys km LM wlewam takze nie oszczedzam na oleju i wymianie. Zobaczymy co bedzie po lifcie ;) moze dopieszcza za 2 lata MIV i w koncu pozakladaja wszedzie ledy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!