Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

scenic II filt-pomoc w ocenie


1982robo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, proszę o ocenę auta, opinie na temat firmy, wszystko się przyda :) link: https://www.otomoto.pl/oferta/renault-grand-scenic-2006-2-0b-lift-z-niemiec-po-oplatach-zadbany-alusy-klimatronik-ID6yQZ07.html

 

lapka2.gif

Regulamin pkt. 6.0, 5.7 Ludzie :!:

Czytajcie przed wysłaniem to co palce "nastukały" na klawiszach :!:

Poprawcie, wstawcie odpowiednie znaki przestankowe. Zacznijcie nowe zdanie wielką literą :!:

Nikt was nie goni :!: Nie ogłaszaliśmy konkursu wklepywania literek na czas :!: ;)

Trochę szacunku dla czytających. -Prezes

Edytowane przez 1982robo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-zakup na Niemca, tablice nie są chyba oryginalne;

-pięciomiejscowy, czy dobrze rozumiem że nie szukasz samochodu dla większej liczby pasażerów;

-świeci się od Plaku.

 

Jeżeli masz blisko to podjedź obejrzeć, cena nie jest jakaś rewelacyjna.

  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzany tylny prawy błotnik, ponieważ nie widzę naklejek na tylnym słupku od wewnętrznej strony pokrywy bagażnika (z lewej raczej są widoczne na zdjęciu). Dokładnie chodzi o te miejsca:

post-3433-0-24985600-1492024098_thumb.jpg

Jeżeli jej nie zobaczysz na żywo, to błotnik był robiony (nikt tych naklejek nie ściąga bo lakier w tych miejscach się wyciera od pokrywy). Pamiętaj sprawdź jeszcze tą na prawym nadkolu (na lewym na zdjęciach chyba widać naklejkę) tutaj:

post-3433-0-01661400-1492024174_thumb.jpg

Edytowane przez Prezes
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziękuję za opinię, w sumie myślałem o 7 osobowym, ale jakoś blisko mnie ciężko trafić. Prawie 100 km tam mam wiec jeszcze przemyślę sprawę, gdyby było bliżej to pewnie bym śmignął. Skąd wiadomo, że tablice nie oryginalne? O widzisz mireczek01, faktycznie, jak człowiek się nie zna bardzo to zawsze ktoś podpowie, faktycznie ich nie widać, z prawej strony nie wiadomo bo ciemne zdjęcie,dzieki!

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.7 Ludzie :!:

Czytajcie przed wysłaniem to co palce "nastukały" na klawiszach :!:

Poprawcie, wstawcie odpowiednie znaki przestankowe. Zacznijcie nowe zdanie wielką literą :!:

Nikt was nie goni :!: Nie ogłaszaliśmy konkursu wklepywania literek na czas :!: ;)

Trochę szacunku dla czytających. -Prezes

 

 

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez 1982robo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!