Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Tempomat nieaktywny


Rekomendowane odpowiedzi

cześć,

Jakiś czas temu kupiłem swoją pierwszą Megankę (III 1.6). Osoba od której kupowałem powiedziała, że Tempomat jest niekatywny i wystarczy go aktywować.

Mam przyciski na kierownicy i panelu bocznym, ale są one właśnie tak jakby nieaktywne. Czy istnieje taka możliwość, że należy go tylko uaktywnić? Gdzie to najlepiej zrobić?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to jest panel boczny? Chodzi ci o tunel środkowy? A masz zegary z białym ringiem dookoła prędkościomierza? Takie zegary nie są bezwzględnie konieczne do uruchomienia tempomatu, ale warto wiedzieć czy wszystko masz dołożone i tylko nieaktywowany tempomat, czy coś jest zepsute. Może fabrycznie była tam gumowa kierownica i po prostu sobie ktoś dołożył skórzaną.

 

Musisz poszukać w swojej okolicy kogoś z CLIPem i powinno dać się bez problemu uruchomić tempomat.

Edytowane przez Testral
  • +1 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Udało się aktywować chan1992?

Bo u mnie tempomat działał i przestał. Po podłączeniu do komputera niby wszystko aktywowane, tylko jest gdzieś usterka "po drodze" wg speca z komputerem ;-)

Jestem więc ciekaw jak to było u Ciebie - usterka jakaś czy faktycznie wystarczy jeszcze raz aktywować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

u mnie tez nie działa , brak reakcji a przyciski i zegar jest odpowiedni

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.7 Ludzie :!:

Czytajcie przed wysłaniem to co palce "nastukały" na klawiszach :!:

Poprawcie, wstawcie odpowiednie znaki przestankowe. Zacznijcie nowe zdanie wielką literą :!:

Nikt was nie goni :!: Nie ogłaszaliśmy konkursu wklepywania literek na czas :!: ;)

Trochę szacunku dla czytających. -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Czesc,

U mnie tez wystepuje podobny problem. Niedawno kupilem Megane 3 1.6 110 KM i niby tempomat jest, ale nie daje znaku zycia. Mam te zegary z bialym ringiem.

Ogolnie w serwisie przy kupnie dowiedzialem sie z historii ze byla jakas aktualizacja oprogramowania. Moze wtedy wylecial tempomat?

 

Ogolnie jest ktos w okolicy, kto ma CLIPa i moze pomoc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!