Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Więcej niż 1 telefon BT


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Czy istnieje jakaś przeróbka oprogramowania, która pozwala używać na raz więcej niż jedno połączenie bluetooth telefon-auto? Mam dwa telefony, które chcę podpiąć pod BT. Wiem, że mogę zrobić przekierowanie z jednego na drugi, ale nie satysfakcjonuje mnie takie rozwiązanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli, że co nie można operować dwoma telefonami na raz między RADIO>TELEFON ? w opcjach BT jest przecież parę numerków na telefon np 1.Mój - 2.Kolega. Dla przykładu mam sparowane 2 różne telefony, dzwoni na mój telefon znajomy, rozmawiamy chwile i po czasie zakańczamy rozmowę, za jakieś 5 minut dzwoni ktoś do znajomego na drugi telefon i opcja połączenia nie zadziała tj. nie wyświetli się dzwonienie na ekranie radia ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taniej i szybciej wyjdzie dualSIM

Zgadzam się, ale mam jeden telefon dual sim prywatny(rozmowy/sms na jednej oraz internet na drugiej) oraz drugi służbowy(z firmy).

Po co mnie przedrzeźniasz :?:

Z mojego punktu widzenia wygląda to tak, że masz listę telefonów:

1 - Telefon 1

2 - Telefon 2

Jak wejdziesz w opcje danego telefonu to masz opcję Połącz/Rozłącz, Skasuj i coś jeszcze ale nie pamiętam. Jak podłączysz telefon nr 1 to przy próbie podłączenia telefonu nr 2 rozłącza telefon nr 1. Sprawdzałem, bo kolega puścił muzykę ze swojego po BT, a mi gdy zadzwonił telefon to musiałem gadać na głośnomówiącym.

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.13 -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

To lipa, ja mam problem bo nie mogę za chiny skopiować kontaktów z telefonu na samochód, daje na radiu import i nic, dodam, że kontakty w telefonie nie mam na karcie tylko w pamięci telefonu.

 

Dodano: 21 lip 2017 - 15:46

Może ktoś powiedzieć dlaczego, jeżeli dzwonię do kogoś przez BT w samochodzie pokazuje, że numer jest zastrzeżony/ukryty ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś powiedzieć dlaczego, jeżeli dzwonię do kogoś przez BT w samochodzie pokazuje, że numer jest zastrzeżony/ukryty ??

Sprawdź ustawienia telefonu. Nie ma to raczej związku z BT w samochodzie.

mam problem bo nie mogę za chiny skopiować kontaktów z telefonu na samochód, daje na radiu import i nic

Usuń telefon z BT i dodaj raz jeszcze. Sprawdź też ustawienia telefonu, czy udostępnia takie dane. Edytowane przez pbet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5.14 Jednocześnie możliwe jest jednak cytowanie jednego lub wielu fragmentów, poprzedzającego postu (ostatniego postu widocznego na liście napisanych w danym temacie), lub całości treści, podzielonej na fragmenty, gdzie pod każdym fragmentem użytkownik winien zamieścić stosowny komentarz / odpowiedź.

:)

Edytowane przez pbet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie to ostateczność bo mam dużo ustawiane pod siebie w telefonie i czekałoby mnie ustawianko, a jakichś kopii zapasowych to nie chce tworzyć, poszperam jeszcze jak się nie uda to tak zrobię na czystym androidzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha no to spróbuję hehe dam znać czy podziałało

 

Dodano: 22 lip 2017 - 14:20

Już rozgryzłem ocb, chodzi o to, że jak wybieram numer z telefonu w samochodzie a nie poprzez radio to wyskakuje numer prywatny i nie widać na ekranie samochodu do kogo dzwonię, dzieję się tak za każdym razem, gdy wybiorę kontakt do którego będę dzwonił poprzez radio to wszystko jest cacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wybieram numer z telefonu w samochodzie a nie poprzez radio to wyskakuje numer prywatny

Więc ewidentnie coś w ustawieniach telefonu. Ja zawsze wybieram kontakt w telefonie i wszystko śmiga jak powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!