Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Osprzęt klapy bagaznika Megane ll


Rekomendowane odpowiedzi

Dziś zauwazylem ze wycieraczka tylna zaczela wolniej pracowac i nagle zatrzymala sie w polowie szyby.Zatrzymalem sie na swietlach i uslyszalem ze odblokowal sie zamek klapy.Dojechalem pod dom i przy uzywaniu przycisku odblokowania zamka klapy porusza sie skokowo wycieraczka tylna.Podsumowujac usterki;

-wycieraczka tylna wolniej pracuje i zatrzymuje sie w polowie szyby

-właczenie ogrzewania tylnej szyby powoduje prace wycieraczki z normalna predkoscia,przekrecajac pokretlo wlacznika wycieraczki zatrzymuje sie

-przycisk odblokowywania klapy włącza skokowo wycieraczkę

Przewody na gumowym włączniku wygladaja normalnie,w klapie pod plastikiem także

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6 - Prezes

Edytowane przez wollyag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem to samo. Niestety przewody w klapie. Pewnie masz kombi. Ja poświęciłem wieczór i dolutowałem przedłużenia przewodów. Jak na razie spokój, wszystko ok. Moje też wyglądały na sprawne jednak po rozebraniu okazały się popękane. Popatrz dobrze :) Swoją drogą fatalne rozwiązanie tych przewodów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak kolega wyżej, tez przerabialem temat. Najlepiej od razu wymienic wszystkie. Ja najpierw dalem do elektryka, bo byla zima i pod blokiem nie bylo jak, to zrobil przerwane, a za 3 miesiace znowu inny sie zlamal. Wtedy kupilem miekkie przewody, koszulki termokurczliwe, lutownica w dlon i kazdy przewod ma 10 cm wstawke, dokladnie w miejscu zgiecia, a luty poza nia. Od 2 lat odpukac spokoj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ja poradziłem sobie w identyczny sposób. Na 2 razy, bo oczywiście za pierwszym razem byłem cwany i zostawiłem kilka przewodów, które wyglądały na zdrowe. Za drugim razem poleciałem wszystkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!