Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Wymiana przewodów paliwa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, otóż jak na razie wymieniłem przewody paliwa te, które są zaznaczone na zdjęciu niżej na czerwono.

Zastosowałem solidnego grubego, oczywiście o odpowiedniej średnicy węża gumowo-zbrojonego z siateczka ochronna na wierzchu. Poprzednie były z dziwnego tworzywa plastiko-podobnego podatne na temp, przez co w kabinie słyszałem dziwne piszczenie, problem rozwiązany.

Druga sprawa to wymiana przewodów paliwa od wlotu i wylotu filtra paliwa, zaznaczone na zdjęciu kolorem zielonym. Aktualnie mam te wężyki w kolorze czarnym, przez co nie można skontrolować czy ida pęcherzyki czy nie w dodatku są strasznie twarde z podobnego materiału jak te co pisałem wyżej, które wymieniłem na gumowe.

Kupiłem przewód paliwowy przeźroczysty, ale wydaje mi się, że z niego nic, ponieważ wymieniłem jeden przewód od wylotu z filtra, który kieruje się w stronę tulejki, która przekazuję paliwo do silnika, przewód się łamie, a wiadomo trzeba go trochę powyginać.

Czy mógłby ktoś polecić jaki solidny przewód w którym bym widział czy idą pęcherzyki?

Zauważyłem też jak wymieniłem na te przezroczysty (wylot) to co jakiś czas idzie seria pęcherzyków powietrza, proszę mi powiedzieć czy to normalne? filtr paliwa wymieniony miesiąc temu na MANN.

Czy sugerować się przewodem paliwa od wlotu czy wylotu, gdy będę obserwował czy są pęcherzyki?

 

Zdjęcia ściągnięte przykładowo z internetu.

 

Dodano: 09 maj 2017 - 00:04

Nikt nie pomoże ?

post-98690-0-51079400-1493972836_thumb.jpg

post-98690-0-86757900-1493994154_thumb.jpg

Edytowane przez blake
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!