Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Wyłączenie ESP


Rekomendowane odpowiedzi

Nwm czy to dobry dział ,ale czy jest fizyczny przycisk czy gdzieś w opcjach ,opcja wyłączenia asystenta ruszania (potocznie esp) , mam wersje intense z 8,7 c tabletem ale nigdzie nie znalazłem wyłącznika .

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.7 Ludzie :!:

Czytajcie przed wysłaniem to co palce "nastukały" na klawiszach :!:

Poprawcie, wstawcie odpowiednie znaki przestankowe. Zacznijcie nowe zdanie wielką literą :!:

Nikt was nie goni :!: Nie ogłaszaliśmy konkursu wklepywania literek na czas :!: ;)

Trochę szacunku dla czytających. -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Działa, działa tylko trzeba uruchomić w r-linku kafelek i funkcję w ECU ABS-u... i nie zapomnieć o resetach... System zostanie automatycznie uruchomiony jak pzrekroczysz40 km/h.  Osobiście nie widzę sensu wyłączania tego systemu więc pełne zrozumienie dla braku przycisku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo musisz wziąć pod uwagę, że nie każdy jeździ jedynie po pięknych równych drogach w centrach miast, gdzie gdy jest zima to i tak jest czarno. Niektórzy muszą czasami pokonać jakiś podjazd, czy większe wzniesienie i gwarantuję Ci, że jeśli nie ma możliwości wyłączenie ASR (nie piszę o ESP, bo z reguły w samochodach guzik samochodziku z dwoma kreskami sugerującymi uślizg odpowiada za równoczesne wyłączenie ESP i ASR) to kończysz z wiecznie boksującymi kołami, bo pedał gazu wiecznie odskakuje. "Sztywny" gaz w tej sytuacji jest po prostu lepszy. Tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze - mam podjazd, często śliski jest to spore wzniesienie, jak miałem TCS (tak to się nazywało w Chevrolecie) to często wyłączałem bo nie mogłem poprawnie ruszyć. Jednak zarówno w Megane III gdzie był wyłącznik jak i teraz w Megane IV gdzie go nie ma, NIGDY nie miałem potrzeby wyłączenia systemu wiec działa to dobrze...

Edytowane przez satisati
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Może mu się nie chciało kasy zarobić. Ale zaglądał do kół i są kable doprowadzone. Natomiast wtyczka była  w mniej dostepnym miejscu  i może mu się nie chciało mazac z rana.  

Nic na to nie poradze. Tak jak napisałem w innym poście 26 jade w inne miejsce może tam wiedzą więcej. Nie będe na siłe uszczęsliwiał goscia pieniędzmi jak nie chce. I na siłe chciał żeby coś dłubał. :-)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!