Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Megane II 1.4 polift


Tomek40s

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę Was o ocenę tego ogłoszenia i wiarygodności sprzedawcy.

https://www.otomoto.pl/oferta/renault-megane-1-4benzynaklimadoinwestowanazadbana-ID6yTczX.html#26737e55a4

 

Jak myślicie czy przebieg kręcony? Wersja wyposażenia jak widać golas + klima manualna. Druga kwestia - wiem że oni coś nieraz kombinowali z przekrętami z VATem przy samochodach sprowadzanych a ten jest krajowy, to czy istnieje ryzyko wbicia się na minę ze skarbówką i zaległym podatkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- brak naklejki na progu (obok tylnego koła) tylko z jednej strony od str kierowcy. Malowany ?

- brak napisu mega na klapie bagażnika. Uderzony ? Trzeba zajrzeć od dołu pod zderzak na stan belki, czy jest porysowana, naruszona... Przy okazji sprawdź rok wszystkich szyb.

- wstawione tanie czujniki cofania dla picu do golasa.

- kierownica bardzo zjechana

- może mi się wydaje, ale zderzak jakoś dziwnie spasowany od lewej nad reflektorem i nadkole. To że był demontowany to nie znaczy, że uderzony. Trzeba się w relau przyjrzeć zatrzaskom, kratkom, śrubom, stan chłodnic (czy stare, jakie naklejki, czy nówka sztuka).

 

Nie wiem jaki masz budżet, ale według mnie to za wysoka cena jak ze ten egz.

VIN, ostatni przebieg i naprawy najlepiej sprawdzić w ASO. Przynajmniej masz jakieś odniesienie. Książce serwisowej bym nie wierzył jeśli nawet jest. W tym przypadku dziwnie niski przebieg.

Sprawdzenia w ASO dokonaj przed samym zakupem, gdy już wszystko sprawdzisz i zdecydujesz się na zakup, ponieważ sprawdzenie w ASO zapewne będzie płatne. Różnie to bywa....

Rozkodować VIN możesz za free w internecie wygoogluj sobie i zrób to. Sprawdź na jaki rynek auto zostało wyprodukowane (trafiłem przypadek, że auto było produkowane na rynek angielski, a w komisie stała piękna wersja europejska!).

Po rozkodowaniu VINu sprawdzisz chociaż część wyposażenia i zweryfikujesz oraz typ i kod silnika. Możesz zweryfikować czy nie ma zmienianego.

Kiedy został zarej. w Polsce, a kiedy sprowadzony ? Może ktoś pojeździł nim trochę i dzieje się coś nie tak, dlatego sprzedaje....

W ogłoszeniu za mało zdjęć w małej i słabej rozdzielczości. Co do podatku to można to jakoś sprawdzić, ale nie pamiętam jak :) poczytaj w internecie. Może w urządzenie skarbowym odpowiednim dla reg w którym zarej ten samochód, na podstawie danych obecnego właściciela. Może numeru VIN albo nr rej.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!