Skocz do zawartości

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl

Sklep z częściami do Renault - sprawdź iParts.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,mam pytania jak wymontować przewód klimy z w mojej Reni,chodzi o ten dolny co trzeba zrobić żeby go wyciągnąć,czy to dużo roboty?. Z tego co widzę to on idzie gdzieś z tyłu silnika,???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że spotkał mnie chyba podobny problem. mój mechanik wrrrr uszkodził zapewne jakiś przewód bo cały czynnik z klimy mi ucieka... dziwne że 3 dni trzyma potem ucieka do zera... stało sie to po tym jak wymieniał alternator na siłę i pewnie coś pouszkadzał bo się nie chciało mu zderzaka i belki sciągać...

Proszę o pomoc co właściwie moge zrobić we własnymz akresie by znaleźć dziurę w układzie klimy? kompresor mam słyszałem że się jakiś czynnik barwiący zapodaje i po 2 dniach widać gdzie są dziury. czy taki czynnik jakoś samemu można spreparować?

lapka2.gif

Regulamin pkt. 5.6, 5.7 Ludzie :!:

Czytajcie przed wysłaniem to co palce "nastukały" na klawiszach :!:

Poprawcie, wstawcie odpowiednie znaki przestankowe. Zacznijcie nowe zdanie wielką literą :!:

Nikt was nie goni :!: Nie ogłaszaliśmy konkursu wklepywania literek na czas :!: ;)

Trochę szacunku dla czytających. -Prezes

Edytowane przez Prezes
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Troche jest zabawy z tym przewodem co idzie w ściane grodziową ale też nie jakoś bardzo. Mają odpowiednie gięte narzędzia spokojnie da się rozkręcić.

Co do Pana wyżej skoro trzyma Ci się 2-3 dni czynnik potem ucieka, to jest jedna odpowiedź, napewno nie nieszczelność na rurkach. Tak to odrazu cały by Ci uciekł.

 

Sprawdź wszystkie łączenia przewodów do chłodnic, mają takie gumki, być może są już wyrobione ( jak u mnie ). U kolegi zaś problemem był zaworek, po prostu puszczał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Nasza strona utrzymywana jest wyłącznie z reklam. Dlatego prosimy o wyłącznie AdBlocka w przeglądarce podczas korzystania z witryny https://megane.com.pl .

Tak, AdBlock został przeze mnie wyłączony!